Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Iskočilo mi ovo valjda na fb.

Kontam za poznavaoce klasik, za mene otkrovenje, jedan od naj fajtova koje sam ikad gledao. Kako su se peglali, sunce ti.

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Zašto tek danas saznajem za Quintet? I to tako što sam pretraživao no gi judo u YT :happy: Ukoliko se ne varam, timska takmičenja nisu ništa novo za Judo u Japanu, posebno za Kosen, ali ovo mi izgleda kao organizacija tj. vrsta takmičenja koja bi konačno mogla da objedini sav grappling. Tek treba da se udubim u bodovanje doduše. Šta mislite?

Link to comment

Masvidal - Usman ladno, Aldo - Petr Yan i Volkanovski - Holloway

Plus Andrade  - Rose Namajunas   

Jedan od boljih dogadjaja na papiru .. cak i da jedan matchup od ovih propadne bice dobro

Link to comment
6 minutes ago, rođeni said:

jan ubi alda

sudija je debil, prekasno je prekinuo ovo

skroz ocekivani ishod, jan  uporan i hladnokrvan rus  a aldo nema snage posle 3. runde

Edited by mjone
Link to comment

mislio sam da ne može biti dosadniji šampion od woodleya, ali ovo pobeđivanje čepanjem stopala i ležanjem na protivniku, bož pomozi

 

edit: imao sam utisak da je max lagano dobio, ali ne znam da li bih na drugo gledanje imao drugačiji utisak, ili su sudije malo štitile šampiona...

Edited by Clem Fandango
Link to comment

Chimaev u 10 dana dva dominantna izdanja, deluje impresivno, videćemo sa nekim zvučnijim imenima kako će izgledati, ali za sada kao sa malom decom :unsure:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...