Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Gledao sam podcast sa njim i gotivan je lik, pravi hustler. Pogledao sam samo njegovu poslednju borbu u kojoj je izdominirao. Objektivno gledano teško da će nešto uraditi - ufc debi sa 27 godina, bez ozbiljnog protivnika do sada još se bori u najzajebanijoj kategoriji. Sa druge strane bilo bi prelepo, bajkovito da uradi nešto značajnije. 

 

Noćas DC - Stipe. Obožavam dinariodnog krkana, a debeli smarač mi opako ide na onu stvar. Stipe je bog a i debeli je zajeban, biće dobra šorka. 

 

 

Spoiler

 

 

Edited by Heaviside
Link to comment

ako je nesto pozitivno u celoj ovoj prevari, to je sto je budjavi debeli popio prst u oko. 

i dalje mi je nadrealno da je najbolji hw borac u istoriji neko ko apsolutno nema hed muvment. 

fransis mu otkida glavu u revansu, mmw.

Link to comment
6 hours ago, ToniAdams said:

Mislim, i ja sam ustao da gledam zbog prve 2, ali ovo fakat nije bila epska borba.

Slažem se, nije bilo epski, druga je bila bolja. Meni je izgledalo kao da se previše dobro poznaju i da su pod prevelikim pritiskom da bi borba bila ludačka. Opet, dobra borba i ne žalim što sam ostao budan.

 

1 hour ago, iDemo said:

Ko je kome iskopao™ oko?

 

Prvo DC Miočiću. Posle mu je Miočić udarcem zatvorio oko i onda  ga je, u mislim u sledećoj rundi, bocnuo prstom u to isto oko. 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...