Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

mislim da nikad nisam video mentalno slabijeg borca u UFC nego sto je darko. to je pokazao vise puta, pre svega onim sutiranjem u muda u prosloj borbi, i sada kad bukvalno nije imao ni najmanju ideju sta radi. bukvalno je izgledao kao da se prvi put sa nekim bije. u prvoj rundi pokusava da roj nelsonuje crnju koji ne zna da drzi gard, ali ocigledno nema snage u udarcu, rusi ga na centru i pusta ga da ustane. u drugoj kao zombi ide napred i pokusava da ga izmori kao roki 4, u trecoj tek provaljuje sta treba da radi, ali gotovo je, toliko udaraca u telo je primio da nema vise snage.

jebiga, mora se imati nesto vise od fizikalija za ovo, mislim da decko prosto nije za mma i da ce isto proci i sad kad ode u neku slabiju organizaciju. osim ako ne ode kod onog balasevog debilka, naravno.

Link to comment

Bogo moj.Crnja kao da gleda na youtubu Bonesa dok u garazi lupa vrecu,i poceo je da pije creatin pre pola godine.Stosica ceka lepa karijera uterivaca dugova i obezbedjenja po splavovima.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kad su u pitanju sampioni ili izazivaci za koje bi Dana da budu sampioni ,nikada sudjenje nije bilo konsekventno.Odjednom jedan nokdaun vredi kao pet obaranja ili obrnuto.Ili zadnja runda slabija,kao sada Reyes ili Hendrikcs kad je izgubio od Lawlera i puff..poraz.Ali zato,ako Diaz puni Konora u zadnjoj ili Konor dobije rundu protiv Khabiba,lol,e onda se svaka runda racuna za sebe.Mislim da je bezveze diskutovati o sudjenju u UFC.Ne postoji kriterijum,osim Danin kriterijum.

Link to comment

Rekaobih da  je Jones konacno bez picograma usao u mec. Za revans ili sledeceg protivnika,morace da se dovijaju kako da ga sprece da se ne nafiluje do chepa, ili ce da piski vrelije od mornara posle posete javnoj kuci u Honolulu.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...