Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • dùda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ana prošla dalje i to prilično ubedljivo protiv Voznijacki, 6-3 6-2 :o
ana bi sa svojom igrom takve kao karo morala da jede za doručak. ovo je trebalo davno da se desi, a nije samo zbog anine lude glave.edit:naravno, desilo se, al' to ne računam, te dve ranije pobede su bile dok je karo bila poletarac Edited by duda
Link to comment

To i jeste poenta, mnogo toga je trebalo da se desi, da je Ana koristila glavu ili što kažu u onom crtanom filmu, da se setila da ume da leti... mada još nije kasno :)

Link to comment

Kažu da je Džanko dobro odigrao i da je malo falilo... šta je tu je. Što se tiče Njoleta, može i on da dobije jednom lakši žreb, nije baš česta pojava :)

Link to comment
Kažu da je Džanko dobro odigrao i da je malo falilo... šta je tu je. Što se tiče Njoleta, može i on da dobije jednom lakši žreb, nije baš česta pojava :)
Gledao sam poslednji set, tenis je bio perverzno kvalitetan barem u tom periodu. :Hail:
Link to comment

He-he, Almagro isprašio Berdiha, mada moguće je da i Tomaš ima virus ili nešto. Mislim, djevrek od Almagra...Novak kao rešio da malo oteža sebi, tj. da se oznoji.

Link to comment
NJole se mnogo zajebava... razlika je taman u odigranim break loptama, iako je prvi set bio djevrek
Gledao sam na mahove i čini mi se da je bio dobar meč. Mislim da nema više govora o nekoj zajebanciji, igri sa 30% snage ili kako već. Nikom se ne ostaje na ovoj vrućini dva sata i petnaest minuta bez potrebe. Možda ovo jeste 30% ali onog Novaka od prošle godine, a tih 100% onda ove godine još nismo vidjeli, uključujući i Australiju.
Link to comment

Da se ne zavaravamo, imao je Novak solidno ovakvih mečeva i prošle godine - u Dubajiju nije odigrao čestit meč sve do finala i Federera, samo se to sa ove distance već pomalo zaboravlja, pa izgleda kao da je sve vreme igrao vanzemaljski :)

Link to comment

Od tog finala sa Federerom pa do njihovog meča u Parizu i jeste igrao vanzemaljski. Vjerovatno to više nikad neće ponoviti, ali to ne smeta ljudima da ga posle svakog meča prekore kako nije bio na tom nivou.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...