Jump to content
IGNORED

Jovo Kapicic


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    123

  • kim_philby

    113

  • yolo

    54

  • Pontijak

    45

^^e, prvo si me iznervirao, pa sam se smejao. i na kraju mi je jednostavno neprijatno da citam sta pises, dok se ni ne usudjujem da o tome mislim. verujem da bih implodirao kada bih shvatio sta zapravo hoces da kazes.sto ne odes i pises o necemu sa cime si makar delimicno upoznat?

Edited by Miralem
Link to comment

a ko ga je napao? neki deda koji je preziveo goli otok pa ga tuzio, video da od toga nema nista pa opleo stapom po njemu kad ga je sreo na ulici? pre ce biti da je u pitanju neki napaljeni nacos... ja to ne bih pravdao vec kaznjavao. i da, sta god da je kapidzic radio ili nije radio, nije on kriv sto mu se nije sudilo.

Link to comment
poslusajte mu izjavu na rts, sam se kvalifikovao zasto sumnja da je napadnut i nehotice se zajebao oko Draze, verovatno zbunjen od lekova protiv bolova reko istinu...
Sad ako ne prizna gde je Cicu zakopao nikad nece...Homene reaguj! Edited by Dark Wader
Link to comment
poslusajte mu izjavu na rts, sam se kvalifikovao zasto sumnja da je napadnut i nehotice se zajebao oko Draze, verovatno zbunjen od lekova protiv bolova reko istinu...
Da je sudjelovao u hapšenju uhićenju čiče? Wow senzacije..
Link to comment

Taj Jova je sa 22 godine otisao da se bori protiv nacista i domacih govnara koji su im virili iz guzice tako da to sto mnogi ovde mogu u pauzama cackanja nosa da se raduju tome sto ga je u 92. godini neko sa ledja napao je samo dokaz da papir/internet trpi sve.

Edited by Eraserhead
Link to comment
Da je sudjelovao u hapšenju uhićenju čiče? Wow senzacije..
domobrane, ovo su unutrasnje stvari, kad neko bude oskrnavio humku Iva Rojnice, ja se necu mesati...edit@ ako te vec interesuje,sto je za pohvalu, pogledaj i poslusaj bolje Edited by Pera Zeka
Link to comment
pre ce biti da je u pitanju neki napaljeni nacos... ja to ne bih pravdao vec kaznjavao.
Slažem se da će pre biti da je neki obrazovac, ali često se digne dreka pa bude ispala.A da se napadač ima kazniti, itekako da treba.
Link to comment
domobrane, ovo su unutrasnje stvari, kad neko bude oskrnavio humku Iva Rojnice, ja se necu mesati...edit@ ako te vec interesuje,sto je za pohvalu, pogledaj i poslusaj bolje
Nisam ja domobran, ja sam regionalni lider i predvodnik.. i sve me zanima.Vidio sam sada da se je ''odao'', u tom slučaju mogu mu samo reći bravo. Za taj dio djela.
Link to comment

a pa dobro, ja znam da ste blili lideri 3-4 godine pre jedno pola veka, al kapiram da postoji kontinuitet i postujem...evo ja cu da spremam press kliping, il cu da im naredim da se sami spreme... ;)

Link to comment
Cika Jovo, nasumicno cemo se osvetiti random cetniku. Svaki je dobar za to.
Republička asocijacija za negovanje tekovina Ravnogorskog pokreta i nekoliko nevladinih organizacija najjoštrije su osudile fizički napad na Kapičića i zatražili od policijskih organa da što pre otkriju napadače, a od pravosudnih da ih primereno kazne.
:wacko:
Link to comment

Tipično četnički. Srećne ti rane, junače Jovo. 17. preko mosta na Neretvi, prvi sa bombašima na Mojkovcu, u prvim redovima na Ljubinom Grobu, sa drugovima na Igmanskom maršu. Heroj!Počelo je.

Edited by Filipenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...