Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

svinjsko pečenje 1.5(1800 din/kg) kg, šopsku, ljutu papriku i palačinak

 

 

 

doduše jednom sam u kraun plazi jeo cepkanu prasetinu sa medom i to može da se približi ovoj aranđelovačkoj, al mu to više dođe kao dezert

Link to comment

Ja bio juče u plavoj dami u devojačkom bunaru. Aj šit ju nat. 

 

Pošto nisu ni dali meni onda kao šta domaćin preporuča. 

Oni će svi karađorđevu a kao ni plava traka ne zaostaje. Reko daj to. 

Sunce ti jebem. Ono može da posluži kao tanjir za neko normalno jelo. 

Pola sam pojeo. Spakovali mi da nosim. Nisam uspeo ni jutros to da dokrajčim. 

 

IMG_20180621_155309.jpg

Link to comment
4 minutes ago, Host said:

Mjok, znamo gazdu. Jesi probao rakije? Cesto imaju neke prejebene.

drmno sam vinjak. ne volim rakiju, pogotovu ne kafanske

Link to comment
  • 4 weeks later...
On 7.6.2018. at 15:23, radisa said:

+1

 

A može da se skrene i do Vranja, ima neka kafana u centru, to je svakako bolje od oba... Ne znam da li ima još nešto?

 

Mislim, ja sam dobrih godinu dana išao bar dva puta mesečno za makedoniju, i uglavnom sam skretao u Predajana, da pojedem i popijem, ako sam bio gladan... Zajebao sam se 2 puta za Džep, prvi put je kolega napao da idemo,a drugi put mi nije bilo dobro, pa je Džep bio bliži od Predajana, bilo je samo da stanem i da oduvam...

 

 

 

U Bujanovcu, restoran Ekskluziv 017. Ime kafane ne obećava, kao ni enterijer, ali hrana je odlična. Nalazi se u samom Bujanovcu, ali je jako blizu puta.

https://goo.gl/maps/NG1CEm82pYL2

Link to comment

Ovde je ranije pominjana Šajkača pa smo prošle nedelje svratili da vidimo da li se isplati tih 4+4km silaska sa džade kod V. Hana. Pa...

 

Jes' da im je kilo pljeskavice 600 dindži i da im je polovina porcije bilo kog jela dovoljna da ubije Obeliksa, ali ta gabaritna megalomanija nije u srazmeri sa bledunjavim izgledom i ukusom pečenih gromada.

 

Nekoga će privući niske cene, možeš puna kola da na'raniš za soma dindži, što jes jes, al kad uzmeš u obzir 8 kilometara benzina, vremena i živaca (radi se jedna traka puta čim izađeš iz VHana), onda opet pobeđuje pljeska u Predejanima i begaj. Jelovnik sam svojeručno slikao prošle nedelje.

 

 

 

20180714_154422.jpg

Link to comment
On 19.7.2018. at 12:04, clandestino said:

Stvarno je uz sam put, to bi moglo biti zanimljivo. Sta si/ste klopao/li?

 

Svraćam često u Bujanovac zbog posla, tu su me lokalci doveli. Osim ove kafane preporučujem i buregdžinicu Bis, prekoputa opštine, lako se nalazi, samo pravo ideš kad se isključiš sa puta.

Što se Ekskluziva tiče, nema tu šta puno da se bira, klasični roštilj na južnjački način, Dakle, zaobiđi meleveno meso, za preporuku su krmenadla, "džigerče u skramu" (što bi lokalci rekli), vešalice razne, ma sve je dobro. Takođe i pečurke na žaru izuzetne, urnebes i ovčiji sir.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...