Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

57 minutes ago, Valk said:

@Fakundo Sava da ne znaš nešto o Motoroli edge 50 pro? Neku komparaciju sa prethodnicima, možda?

Video sam da često preporučuju taj telefon u toj kategoriji

Ali kada se uporedi u odnosu na tvoj edge 30 pro ima čak  slabiji procesor ali bi trebalo da radi fluidnije jer je novi chipset.

Bolji ekran,manje se greje ,malo manjih dimenzija ,predpostavljam da su fotografije iste ,ima e-sim i brže punjenje 125w

Lepo zaokružen telefon

E sad da li  ima smisla prelaziti sa edge 30 na 50 ,ako ovaj dobro radi ,možda i nema  ,ili sačekati da mu malo padne cena 

 

Peca sa Bencha ga je baš nahvalio ,ali oni su im sponzori ,tako da ...

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, Fakundo Sava said:

da li  ima smisla prelaziti sa edge 30 na 50

Videh i sama na compare your phone da je procesor jači na 30 ali sam utripovala da to ja nešto ne čitam dobro jer kao, kako to sad.

Muž hoće nov mob a pošto je vrhunski nezainteresovan - prepustio je meni odabir. Do sad je vukao iPhone ali sad mora Android zbog neke app koja mu je neophodna a banka je omogućila samo za Android, nemam pojma.

Kaže može kao moj, odgovara mu kad pogleda. Pa sam sad ja nešto počela da ga barim da kupi(mo) meni nov a njemu da ja dam ovu 30 pro (hehe), no ako je lošija 50-ica onda možda i da ne petljam ništa. On ionako pati jer više ne prave telefone dovoljno male da stanu u prednji džep, tako da je nervoza na max, samo falim ja sa svojim kombinacijama.

 

Hvala ti mnogo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...