Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Gledam u poslednje vreme ove slučajeve kako se dede i babe gube po gradu usled starosti, druženja sa Alchajmerom i tako to. Pa da priupitam ima li u ponudi u Srbiji da se nađu mobilni telefoni "za seniore", koji kojih nisu bitni ovi hajp atributi oko ekrana, rezolucija, appova i ostale buranije, nego neke druge stvari. Tastere sa velikim brojevima koji se vide i kad spadnu ili izgube se cvikeri, koji imaju dugme za poziv za pomoć (kojem se može proizvoljno dodeliti broj), imaju eventualno kompatibilnost sa slušnim aparatima (M3/T3) itd?Hagenuckfono.JPG
Bilo je Emporia mobilnih u nekim online radnjama u Srbiji, al ih brzo prodaju. Zato ih uveh imašna Rajh-Amazonu, 50-100€
Link to comment

Ma mogu ja njih ovde da uzmem, ali nema menija i ostalog na srpskom. To je jedan od problema i zašto pitam ima li dole da se uzme.

Link to comment
Gde ću bre ja odavde da ga flešujem tamo dole, da šaljem sirotog izgubljenog matorog da se zajebava sa time?
Kakvo flešovanje, sim free je 50-100€ na Amazonu.
Link to comment

btwda li ovi razni HTC i slicni samsunzi sto se kupuju u raznim telekom i telenor paketima, jel su oni SIM-free ili ne?dosta mi hitno trebe nezakljucan telefon u koji moze u stanovitom inozemstvu da se ubaci data kartica za internet, sta moze da se dobije za neku sicu ovde

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...