Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Će da crkneš od hipsterluka, nesrećo.edit: McCabe, naravnoP.S. Meni iPhone 5 (ako je verovati ovim fotkama i videoJima koji su "iscureli") izgleda jako jako dobro sa ovim nekim unibody metalnim telom. Videćemo u sredu definitivno.

Edited by dig_chohano
Link to comment
Aha, znači ja nisam materijal za hipstera :cry: Za srce si me ujo.
Evo walle, 1 predlog! Ja tebi dam svu svoju hipsterabilnost koju mi po forumu nonstop spročitavaju, a ti meni zauzvrat jednu 920 kad se pojavi. može? :)Inače, u Danasu (čini mi se) u sklopu vesti o ovom telefonu bilo je navedeno i da će cena biti osetno niža od cene direktnih konkurenata. Prosto Nokia nema kredibiliteta da grune istu cenu, pa makar napravili i duplo bolji proizvod. Moraju da se čupaju kako znaju i umeju. Edited by McCabe
Link to comment
Evo walle, 1 predlog! Ja tebi dam svu svoju hipsterabilnost koju mi po forumu nonstop spročitavaju, a ti meni zauzvrat jednu 920 kad se pojavi. može? :)Inače, u Danasu (čini mi se) u sklopu vesti o ovom telefonu bilo je navedeno i da će cena biti osetno niža od cene direktnih konkurenata. Prosto Nokia nema kredibiliteta da grune istu cenu, pa makar napravili i duplo bolji proizvod. Moraju da se čupaju kako znaju i umeju.
Neka. :D Nosi svoj krst sam.Što se tiče cene, nisam baš ubeđen u jeftinoću lumie 920. Nokia teško da može napraviti proizvod koji će biti isto kvalitetan a jeftiniji od konkurencije, dalje i cena je deo imidža pa... Ako bude ispod 450-500 € biću jako iznenađen.
Link to comment
eo, bio si u pravu za cenu iphonea 5: http://gizmodo.com/Iphone5/
Pa ne mora se biti u kolicima i sa digitalizatorom glasa da bi se to provalilo. Standardna Apple fora za telefone, najnoviji nasleđuje cenu prošlog modela a ostali idu po stepenik niže. Ovo je zanimljivo, jer će sad iPhone 4, koji je i dalje potpuno fantastičan telefon, koštati tristotinak evra nov i simfree u Apple radnji.
Link to comment

Vele da će 920 koštati oko 600e a 820 oko 450e.Ako ima isto telo kao i 800 onda mi je razumljivo, to je valjda neki samozaceljujući polikarbonat.Ako dodamo da je uključeno i bežično punjenje i nova vrsta ekrana sa, navodno, super crnom bojom.Pa onda zajsovo f2 plivajuće sočivo i šta sve ne, ok za premijum telefon.E sada, ima windows i to mu je kod mene veliki minus a videćemo kako će to biti kod ostalih korisnika.Ne mogu u isto vreme da se nadam propasti platforme a preživljavanju nokije, a nokija treba da preživi.So, God speed Lumia line.

Link to comment
E sada, ima windows i to mu je kod mene veliki minus a videćemo kako će to biti kod ostalih korisnika.Ne mogu u isto vreme da se nadam propasti platforme
kako može WP da bude minus?
Link to comment

Radim sa windowsom od 3.11 (i CE na palmu), oprostićeš mi ako mu prilazim sa rezervom, posebno kada najavljuju revolucionarne ideje.Meni ni android nije savršen, daleko od toga, nekada su telefoni sa "fabričkim OS" imali elegantnije rešene imenike, medija plejere, poruke.Sada je sve šareno, i povezano, što meni nikako nije plus.

Edited by Vapad
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...