Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Koji servis je zaduzen za Nexus 5 u BGu? Polomnjeno je staklo na kameri i sad treba da proverim da li je to moguce srediti u Srbiji

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Hocu da prodam LG 510Hub, posto sam uzeo iPhone 4s. Najtuznije u celoj prici je sto ce u avgustu 2 godine kako sam ga uzeo preko MTS paketa i sve je bilo sjajno dok se nisu pojavile app koje nisam mogao da prebacim na SD (odnosno dok nisu poceli da jedu govna sa stalnim update-om i povecanjem velicine), obzirom da mu je interna memorija 160mb :(. Imao sam FB,twitter, instgram, yt, livescore, w2umbrella, cak 2 app za Fantasy Football, tapatalk, Viber (What's up sam izbrisao posto nije mogao na SD), SoundCloud, u prinicipu sve sto ti treba. Jedina zamerka je sto nije imao blic i kvalitet snimaka je bio kanta, ali fotke u toku dana sasvim OK.

Dakle telefon idealan za nekog ko nije preterani konzument drustvenih mreza i gomile aplikacija, a pri tom nece da fotografise nocu :naughty: .

 

Zanima me sta se desava kada ga vratim na fabricka podesavanja (posto sam izbirsao sve moje sa njega), da li ce "bolje" i "brze" raditi i da li neko ima pojma ko otkupljuje stare androide (nesto me mrzi da kacim oglase i po pola sata objasnjavam zaludnima kakav je fon)?

Link to comment

Zanima me sta se desava kada ga vratim na fabricka podesavanja (posto sam izbirsao sve moje sa njega), da li ce "bolje" i "brze" raditi i da li neko ima pojma ko otkupljuje stare androide (nesto me mrzi da kacim oglase i po pola sata objasnjavam zaludnima kakav je fon)?

 

Radiće bolje i brže sigurno. 

Link to comment

uzeo bih smartfon kod telenora, ali ne merem se odlucit izmedju nokia lumie 520 i alkatel idol minija.

alkatel ima 'jacu' bateriju i radio, ali kazu da nokija brze radi?

 

kuda dalje?

fala unapred

Link to comment
  • 1 month later...

Treba mi preporuka za mobilan posto je stari ovaj put konacno otegao papke.Bitno je da ne bude slajder™, tacskrin™ i slicne budalastine, nisam kompatibilan sa takvima :)Posljednja 3 telefona su mi redom Nokia N95, 6600 i 6210 dakle jednostavni telefoni koji su imali sve sto mi je trebalo i veoma malo onoga sto mi nije potrebno :DE da, voljan sam da potrosim do 250 evara.Zahvaljujem

 

 

nokia e52

 

 

Uhhh takodje glas za Nokia E52.Uzgubio sam ga u prevozu i nikako da ga prezalim...Ima tacno ono sto je osnovno plus WI-Fi, metalno kuciste...Na zalost drzi cenu, bas zato sto valja :( , tu je negde oko 24000 nov...

 

 

Hvala. Uzeo prije neki dan, kad vratim PDV izadje nesto manje od 190 evra.Za sad je odlican.

 

E52 RIP :(

Danas sam polomio ekran a taman sam i mislio da kupujem novi mobilni.

Potrebno mi je nesto slicno ali naprednije™... i voljan sam cak i da uzmem tacskrin™ ako bas moram. Cijena ovaj put nebitna.

Neka preporuka?

Link to comment

Fei posto imas kartice moja ti je preporuka neki nabudzeni kinez kao sto i ja sam imam.

Ako te interesuje kazi pa cu napisati poduzi post na tu temu i znam samo jedno da posle kupovine ovog telefona Coolpad F1 vise nikad necu bacati pare na kojekakve Samsunge,Nokije i ostale budalastine.

Link to comment

nećeš pametni™ telefon?

Mislim da cu morati da uzmem neki pametan™ sad.

 

Fei posto imas kartice moja ti je preporuka neki nabudzeni kinez kao sto i ja sam imam.

Ako te interesuje kazi pa cu napisati poduzi post na tu temu i znam samo jedno da posle kupovine ovog telefona Coolpad F1 vise nikad necu bacati pare na kojekakve Samsunge,Nokije i ostale budalastine.

Otvoren sam za sve opcije, samo da je brzo i jednostavno (edit: mislim na kupovinu, ono udjem, kupim, hvala, dovidjenja). Vidio sam taj tvoj, prevelik je (no homo), treba mi nesto sto je vise telefon a manje tablet i normalno staje u sve dzepove.

Edited by Feindouno
Link to comment

Fei ako ti se ne zuri veceras cu napisati sastav tj. otvoriti novi temu za kineske pametne telefone. Kupovina je laka udjes na sajt, registrujes se, kupis i gotovo.

@renne Lenovo je sramotno skup kod nas gotovo duplo skuplji pogotovu taj P780 koji hvale zbog baterije.

Edited by Moća
Link to comment

Sve je ok.

Menjao bih svoje bogatstvo za tvoje mlade godine. :P

Bez zajebancije, Lenovo mi je OK kupovina.

Moguće da su ti kineski kinezi još bolji ali ne mogu da savetujem kupovinu koja ima upitnu i komplikovanu garanciju.

Link to comment

P780 je onaj ogromni? Ima ga drugar, traje baterija 7 dana, ne nosi punjac kad putuje i sve super al' brate treba mi ranac za ono...

Ima neki manji Lenovo da valja? I sto je bitnije, ko to prodaje u BG?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...