Jump to content
IGNORED

Pravosuđe u Srbalja


Muwan

Recommended Posts

Prema našim saznanjima, na istovetan način, ništavim rešenjem, od 10. novembra 2012. godine, kada je na mesto direktora Uprave za izvršenje krivičnih sankcija postavljen Milan Stevović, kao kadar SNS, promenjeno je 16 najviših rukovodilaca u srpskim zatvorima - navodi se u dopisu bivših upravnika diplomatama.
Danas
Link to comment
  • 2 weeks later...
О Б А В Е Ш Т Е Њ ЕРешењем Повереника за информације од јавног значаја и заштиту податакао личности бр: 011-00-00623/2011-05 од 12.12.2013. године, привремено је забрањен даљи рад Портала, као и даљи унос иобрада података из става 1. тач. 1.-5.
i tako nam je privremeno ubiven sudski portal, inace izuzetno prakticna i korisna stvar koja stedi gomilu vremena. sad moram juriti okolo i smarati sluzbenike po pisarnicama, koji, opet, imaju pametnija posla.
Link to comment

Jedna od korisnijih alatki, davao je makar malo transparentnosti u ovoj umrljanoj zemlji. Jako sam se smorio kad sam video. Inače Šabić kaže da nije zabranio portal, nego obradu podataka o ličnosti (ime, prezime adresa), i da je tražio da se samo ti podaci uklone. Po meni portal gubi svrhu ako to izuzmu.

Link to comment

Jbg, nije ti bas svaki sud 10m od kancelarije. Portal najvise i ima smisla za one sudove koji ti nisu bas blizu, a pred kojima imas neki postupak. Isto tako i za drugostepene odluke, a svakako je izuzetno koristani i za sve ostalo.Nisam bas siguran da je dobra i logicna ova odluka. Vecina sudskih postupaka su javni i ako mi zakon daje mogucnost da kao trece lice, bez pravnog interesa u postupku, isti pratim, ne vidim zasto je problem da na sajtu procitam osnovne podatke (koliko znam, oni predmeti kod kojih je po samoj prirodi postupka iskljucena javnost nisu bili na portalu, kao npr. porodicni).Tom logikom bi trebalo zabraniti i dostavljanje odluka putem oglasne table i isticanje rasporeda sudjenja na vratima sudnica, jer sadrze iste podatke zbog kojih je i portal ukinut.

Edited by Uskebasi
Link to comment
  • 2 weeks later...
Niš - Sedam osoba osumnjičenih za brutalno razbojništvo pušteno je prošlog petka iz pritvora jer je u Višem sudu u Nišu nestala struja, te odluku o produženju pritvora „nije bilo moguće doneti na zakonit način“, rečeno je u ovom sudu u niškom Višem tužilaštvu, koji međusobno prebacuju odgovornost za ovaj incident.
Danas
Link to comment

Nepostojanje autobusa nije dokazano.Pa kako se dokazuje nepostojanje ?cak ni svedok koji se ne seca autobusa nije dovoljan da dokaze nepostojanje istog

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...