Jump to content
IGNORED

Pravosuđe u Srbalja


Muwan

Recommended Posts

4 hours ago, boldrock said:

Da li je još nekom nejasno zašto komisija ima odgovore ispred sebe?

Zato sto su debili koji ne znaju odgovore, a tu su samo da pokupe solidnu dnevnicu i naknadu za učešće u komisiji. Zato su njima odštampani odgovori, a nekako je odgovor dosao u posed i lika koji odgovara 

Link to comment

Hoćeš da kazes da tužilac zna školsku definiciju nekog građansko pravnog pojma. 

Uostalom, nemam ja sta da nagadjam, nesoorno je da je akademija stampala odgovore sa pitanjima i da ispitivanje kandidata ispitivači prate sa odstampanih odgovora

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Uskebasi said:

Hoćeš da kazes da tužilac zna školsku definiciju nekog građansko pravnog pojma. 

Uostalom, nemam ja sta da nagadjam, nesoorno je da je akademija stampala odgovore sa pitanjima i da ispitivanje kandidata ispitivači prate sa odstampanih odgovora

Debili si rekao. Bar jednu osobu sa snimka dobro poznajem i siguran sam da nije debil.

Link to comment
55 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Debili si rekao. Bar jednu osobu sa snimka dobro poznajem i siguran sam da nije debil.

Pa nista onda, pitaj tu osobu zasto organizator ispita smatra da je neophodno da komisiji podele odstampane odgovore na pitanja. 

Link to comment

Meni je logično da imaju odgovore ispred sebe. Ti ljudi se bave pojedinačnim granama prava, ali su deo komisije koja ispituje kandidate i o oblastima kojima se oni ne bave, tako da ima smisla da npr. tužilac ispred sebe ima odgovore koji se odnose na građansko pravo.

Link to comment
Just now, napadaj said:

Meni je logično da imaju odgovore ispred sebe. Ti ljudi se bave pojedinačnim granama prava, ali su deo komisije koja ispituje kandidate i o oblastima kojima se oni ne bave, tako da ima smisla da npr. tužilac ispred sebe ima odgovore koji se odnose na građansko pravo.

Cekaj bre, kako moze da bude logicno da clan ispitne komisije ne zna odgovor na pitanje koje dobije kandidat :blink:

Link to comment

Naravno da ispitivac mora da zna odgovore na sva pitanja iz svih oblasti.

 

Inace, pravnicko obrazovanje se dodatno urusava, iz gradjanskog prava u prvom odboru na pravosudnom, uopste vise ne ispituju ugovore

Link to comment
3 minutes ago, ultra plasticni said:

Naravno da ispitivac mora da zna odgovore na sva pitanja iz svih oblasti.

 

Inace, pravnicko obrazovanje se dodatno urusava, iz gradjanskog prava u prvom odboru na pravosudnom, uopste vise ne ispituju ugovore

Znači misliš da bi neki sudija vrhovnog suda koji sudi krivicu 20 godina morao da zna sve odgovore iz MPP?

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...