Jump to content
IGNORED

ATP World Tour Finals


renne

Recommended Posts

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Afterburner

    81

  • anantaram

    56

  • Jean-Luc Picard

    53

  • Time Crisis

    46

Dobra pobeda Tipse. Novak je bio odlican prvi set i po, ali je mali naumio da se bori do kraja. Mozda i ne bi bilo tako lose protiv Feda. Nole je ovde igrao mnogo bolje nego u prva 2 kola a matori je imao blagi pad u igri protiv Fisa. Nezavisno od forme, cini mi se da bi noletu dobro doslo da se oproba sa nekim vrhunskim igracem u punoj formi da utvrdi na kom nivou mu je igra. Ako uopste ima zelju za ozbiljnom igrom ovo doba godine.

Link to comment
ja baš nikako ne bih volela da se nole ovde sretne sa goatom
Bas ga strucno izbegava, jos od Bazela. Inace, da je Nole pobedio, mozda bi u nekom krugu izmedju njega, Tomasa i Davida ovaj poslednji mogao i sa porazom biti prvi, a Tomas drugi. Ovako je jasna situacija da Spanac izbegava Feda samo ako pobedi veceras cime Ceh pada na trece mesto tako da (koliko god apsurdno zvuci) su Novaku sa ovim porazom mozda i vece sanse za polufinale, a pakovanje kofera mora jos da priceka. :Pedit, ostale su dve kombinacije, otpale su mogucnosti 4,6 i 7.
Nađoh negde (više ne znam gde, neki medijski sajt, s-media možda) analitiku šbb-kbb, sve varijante, kažu ovako:1. Ako Ðoković pobedi Tipsarevića, a Ferer Berdiha, Španac će biti prvi, Ðoković drugi. 2. Ako Tipsarević pobedi Ðokovića, a Ferer Berdiha, Španac je prvi, a Ðoković drugi. 3. Ako Tipsarević pobedi Ðokovića, a Berdih dobije Ferera, Čeh je prvi, a Španac drugi. 4. Ako Nole pobedi Janka sa 2:0, a Berdih Ferera sa 2:0, Ferer će biti prvi, a Berdih drugi. 5. Ako Ðoković pobedi Tipsarevića 2:0, a Berdih Ferera sa 2:1, Ferer će biti prvi, a Ðoković drugi. 6. Ako Ðoković pobedi Tipsarevića sa 2:1, a Berdih Ferera sa 2:0, Ferer će biti prvi, a Berdih drugi. 7. Ako Ðoković pobedi Tipsarevića sa 2:1, a Berdih Ferera sa 2:1, Ferer će biti prvi, a Berdih drugi.
Edited by MrX
Link to comment
nadam se da me je neko poslusao iuzeo pare. kvota na tipsu bila oko 3.5!
Ovo samo pod pretpostavkom da je Nole zaista radio po tvome. U sta sumnjam, posto je odlicno igrao prva 2 seta (odlicno za njegovu trenutnu formu) i lagano bi dobio Tipsara da ga je ovaj pustio.Cini mi se da je u trece setu promenio plan, ali pre toga je isao na pobedu. Ocigledno je bio svestan kalkulacije. Edited by anantaram
Link to comment

Ja retko igram na kontra kvotu(autsajdera).Eventualno NFL,ako dodje do promene sastava tima ili MLB,na dobrog startera,bez obzira na kvotu.Tenis najcesce igram na gemove.Logicno je ovo sto si napisao,ali ja ipak ne bih rizikovao novac na tako nesto.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...