Jump to content
IGNORED

ATP World Tour Finals


renne

Recommended Posts

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Afterburner

    81

  • anantaram

    56

  • Jean-Luc Picard

    53

  • Time Crisis

    46

Bavila se manekenstvom ranije, to znam sigurno. E sad dal je samo TV lice ili još uvek hoda na pisti ne bih ti znao reći. Inače vrlo pristojno priprema te emisije. Ne trudi se da ostavi utisak nekog Bogom danog stručnjaka ali pripremu odradi vrlo profesionalno tako da ne lupa i ne izleće se...

Link to comment

U međuvremenu, dok mi uživamo u prirodnim lepotama Sport Kluba, Federer rutinski odradjuje Daču. Do 5:5 izjednačeno a sad već Fed set i brejk prednosti...

Link to comment
U međuvremenu, dok mi uživamo u prirodnim lepotama Sport Kluba, Federer rutinski odradjuje Daču. Do 5:5 izjednačeno a sad već Fed set i brejk prednosti...
očekivano ...ipak, dobio je goat malopre jedan lucky shot u nole stilu :wicked:
Link to comment

Ocekivano, 12-0 za Fekija protiv Ferera.Ne znam za vas, i na stranu patriotizam, antagonizam, prstic, nolizam i nadalizam, ali ja kad gledam usporeni snimak Federerovog bekhenda, ja se sav najezim, a kad igram ne "skidam" ni Noletov ni Nadalov udarac nego upravo casovnicarev. (Znam, znam toliko seksualnih aluzija u jednoj recenici...)p.s. Govorim samo o tehnici/stilu.

Link to comment
Ha! Šta je sad Feki promašio na 15:40 za dvostruki brejk... ne bi me začudilo da se sada set okrene nakon toga biggrin.gif
ovo se, naravno, nije desilo. ferer je izasao na teren nadajuci se da ce federer samoubiti, sto je jos i funkcionisalo do 5:5 do kada je fed promasivao sve sto se moze promasiti. kada je fed poceo ponenesto i da ubacuje u teren sve je bilo gotovo. ako fed ovako lose bude igrao u finalu, conga nije bez sansi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...