Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ATP World Tour Finals

Featured Replies

ne diraj mi u Zurnal! sacu da pocnem da pisem cirilicom, a imena sve po Vuku i kako u zurnalu pise!i inus one maloletne :P

  • Replies 479
  • Views 37.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja ne bih nikako voleo da novak prodje i da ga u polufinalu istambura rodzer. nikako ne podnosim da gubi od rodzera, od ostalih jos moze da gubi i np ali od rodzera ne. no vej
Ni on sam to ne voli, tako da bih mogao da stavim pare na Tipsu u njihovom međusobnom meču.
Ali Ferer ostaje prvi u grupi cak i ako izgubi 2-0, i nema nikakvu motivaciju da digne obrvu u mecu. Sumnjam i da pare od jednog meca mogu biti udica. Ostaje samo nada da ce Tomas biti suvise sludjen kao i do sad sto je bio da bi ostvario cistu pobedu.
Ne baš, ako Nole izgubi od Janka, onda Ferer mora da pobedi jer će u suprotnom biti drugi u grupi :)
Ne baš, ako Nole izgubi od Janka, onda Ferer mora da pobedi jer će u suprotnom biti drugi u grupi :)
Mislio sam o sccenariju u kome Nole ima sanse da prodje dalje. Ferer ce znati ishod Nole-Tipsa meca i podici ce igru ako mora da se bori za prvo mesto.Fis opste nije lose igrao i izgubio prvi set 6-1. Sad ima brejk u drugom ali sumnjam da ce ga zadrzati do kraja. Je li u ovoj grupi sve cisto i jasno? Federer prvi nezavisno od reza ovde, a Conga i Rafa se bore za drugo? :unsure:

Edited by anantaram

  • Author

da

  • Author
A u qrc, pdf je na nivou da se pojavljuju neki random padobranci
freak padobranac :o :unsure: ???
freak padobranac :o :unsure: ???
Nego sta. Najveci dasa u 63-oj.Bio nekad. Sad pod stare dane juri glupe i maloletne. :P Nazalost, freakove cice imaju istancan ukus za karakterne zrele muskarcine. andy-murray_1012528c.jpg
Mislio sam o sccenariju u kome Nole ima sanse da prodje dalje. Ferer ce znati ishod Nole-Tipsa meca i podici ce igru ako mora da se bori za prvo mesto.
Hm... ako neko ne izgleda kao kalkulant, to je definitivno Ferer; mislim da će on odigrati najbolje što može, šta god da ova dvojica naših urade :)

Možete bubreg da uložite da će Dača dati sve od sebe. Da li će to biti dovoljno za ono što većina vas želi, to je drugo pitanje.

Ni najmanje ne sumnjam u motiv Ferera, samo mislim da je Berdih loš mečap za njega, bez obzira na dosadašnji skor.

Ni najmanje ne sumnjam u motiv Ferera, samo mislim da je Berdih loš mečap za njega, bez obzira na dosadašnji skor.
S ovim se u potpunosti slažem...

e pa ako berdih opere ovakvog ferera djokovic i ne treba da prodje

Hm... ako neko ne izgleda kao kalkulant, to je definitivno Ferer; mislim da će on odigrati najbolje što može, šta god da ova dvojica naših urade :)
Ne radi se o kalkulisanju. Sta uopste ima da se kalkulise? Dovoljno je samo da Daca pomisli kako je vec u sf-u i da pusti da ide zivot. :D Na kraju, videcemo sutra. Ako i jedan i drugi budu igrali kao u prva 2 kola, Ferer ce sigurno otkinuti 1 set i Nole ide dalje.

zapravo njemu odgovara da igra za novaka

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.