Jump to content
IGNORED

ATP World Tour Finals


renne

Recommended Posts

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Afterburner

    81

  • anantaram

    56

  • Jean-Luc Picard

    53

  • Time Crisis

    46

robote!
analizing........sorting.........junkflashing-cursor.gifdelete all?yes2.gif Nop.s. sladak si shermane, a posto si efikasan, mora da si i lep Edited by Afterburner
Link to comment

calculating love particles.................releasing nerve agents................disabling subjects in broad suburban perimeter of borcha................casualties..................oneidentyfingflashing-cursor.gifsome chinchila guy in the cornfield :lol:

Edited by Afterburner
Link to comment
analizing........sorting.........junkflashing-cursor.gifdelete all?yes2.gif Nop.s. sladak si shermane, a posto si efikasan, mora da si i lep
jao sad si me nasmejala a to je jedan od dva puta do mog srca.laze Milogled da sam ruzan. a i da jesam, bar sam visok, plav i markantan.da lepota ume da govori i da te cuje kako pricas da je lepo samo ono sto je efikasno, uvredjeno bi ti okrenula ledja i rekla da ne znas ama bas nista o njojcek da ti pomognemdelete all?yes2.gif No
Link to comment

CPR in progress :D hajde ne ljuti se, malo i s tobom neko da se nasali, sta se sad ljutis, evo dodacu te za frienda :P a i ne budi bukvalista, zanimljiviji si kad si neozbiljan

Link to comment
disabling objects in broad suburban perimeter of borcha
:rolf: ko bi reko da ova afterburnerka ume da bude neozbiljna! :D
a sad si me jos iz sazaljenja dodala za frenda.
the way i see it, you are at half way to pity sex!
Link to comment

htedoh da odgovorim shermanu i don't do friendship out of pityali vidim da frik ima jos gore aluzije, sram te bilo angry.gif:isuse: odma si me uozbiljio to tamo na basketu i fudbalu se pozivajte na sex i patkometriju <_<

Edited by Afterburner
Link to comment

sram te bilo Freakns. ja se sad osecam sa Burnerkom kao ono kad sam se u drugom osnovne zaljubio u jednu Miru, odlazeci kod babe na selo. bio sam smrtno zaljubljen u nju a ona se krilu u kukuruzu od mene i gadjala me visnjama iz svog dvorista. ni tad a ni sad nisam mnogo razmisljao o seksu. ali da ne davim dalje, niko ne voli prisustvo zaljubeljenog...

evo necu vise, posvetimo se ovom turniru od sustinske vaznosti za nase zivote.kad Nole igra finale i sa kim?

Edited by sherman
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...