Jump to content
IGNORED

Cruise ships


lord_s

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • lord_s

    13

  • copkillah

    3

  • Roger Sanchez

    3

  • rajka

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

pozdrav svima iz suncanog Miamija. Cetvrti dan boravim ovde, i pored silnih obaveza stizem sa odlicnom ekipom sa treninga da obidjem shoping mallove, sutra cemo otici na south beach, a ako bude prilike za vikend otici i videti ocean drive.Jos uvek ne znam na koji brod idem jer sam jos na treningu ali vec sada mogu da kazem da je ovo jedna od najboljih odluka koje sam napravio, zivot mi se promenio za samo par dana i sa ushicenjem ocekujem naredne mesece i radujem se avanturama koje me cekaju.

Link to comment
Triumph i Destiny
Trebala se ukrcati kao Circle C Director prošle godine, ali nakon sve procedure i administracije, u poslednjem času se odlučim za ''stabilniju varijantu kod kuće'' (iskrsla je baš kad treba angry.gif ) uz zakletvu sebi da idem na proputovanja minimum dva puta godišnje :D Žao mi je zbog destinacija baš (jer su male šanse da se neko odluči da skokne do Half Moon Cay-a <_< ) s profesionalne strane na duže mi zaista deluje kao gubljenje vremena (osim ako se ne planira provesti dobar deo vremena na različitim brodovima). Meni se čini da može otići ko god je zainteresovan a ima nekog iskustva u traženom poslu (nisu presudne ni godine) za nas su se tada lako odlučili nakon testa i intervjua - jeftina smo radna snaga :ph34r: ali bih svakako izbegavala agencije kao posrednike, jer uzmu prilično love angry.gif
Link to comment
  • 4 months later...
pozdrav svima iz suncanog Miamija. Cetvrti dan boravim ovde, i pored silnih obaveza stizem sa odlicnom ekipom sa treninga da obidjem shoping mallove, sutra cemo otici na south beach, a ako bude prilike za vikend otici i videti ocean drive.Jos uvek ne znam na koji brod idem jer sam jos na treningu ali vec sada mogu da kazem da je ovo jedna od najboljih odluka koje sam napravio, zivot mi se promenio za samo par dana i sa ushicenjem ocekujem naredne mesece i radujem se avanturama koje me cekaju.
ej, lorde, kako je? aj nam pisis malo :)
Link to comment
  • 5 months later...

Vec mesec i pol dana sam kuci na vacationu, no nikako da se "vratim" starom, kopnenom nacinu zivota, toliko sam pod utiskom svega sto mi se desilo ove godine na brodu :)Proveo sam maltene 9 meseci kao fotograf na Royal Caribbean Independence of The Seas koji je iz Southamptona plovio prvo ka Kanarskim ostrvima (Tenerife, Las Palmas, Lanzarote), usput posecujuci Lisabon i Vigo, dok smo "u sezoni" isli u Mediteran i uz usputne Spanjolske luke (Malaga, Cadiz, Alicante) posecivali smo Francusku Azurnu obalu (Kan i Tulon, te Ajacio) da bi "glavne zvezde" Med kruzevi bili Rim i Barselona. Uz jos par gradova koje nisam ovde pomenuo, prosle godine sam zahvaljujuci ovom poslu uspeo (koliko-toliko, zadovoljan sam) videti oko 30 ak luka Zapadne Evrope i Mediterana. E da, imali smo i kratke over-night kruzeve za Irsku - Cork City i slag na tortu - Pariz :PRadi se, puno se radi, ali se dosta, jelte, i zivi. Moto medju vecinom crew membera je "work hard - play harder" pa se pored, prosecno 10-satnog radnog dana, pored izlazenja u luke organizuju ceste zurke, a zabave na brodu nikada ne manjka jer je omoguceno koriscenje gotovo svih fascilities koje koriste i gosti broda, uz poneki uslov, ali kada se dobro organizujes uspes da odgledas i sve predstave u teatru, jedes u svih 10 restorana na brodu, koristis kosarkaski teren sa vremena na vreme, teretanu za goste van ovoga sveta, sopingujes i sta sve ne, a sto ima onboard.O drustvenom zivotu medju crew - memberima moze se napisati knjiga. Necu duljiti, samo cu spomenuti da sam se kratko zabavljao sa curom iz Juzne Afrike (belom :D) ali nazalost ode na drugi brod, a tako uglavnom zavrsavaju sve "veze", jbg.Mogao bih pisati do sutra, o brodu, gostima, spomenutom zivotu onboard, lukama i svemu sto sam video i doziveo tamo, pa ako nekog nesto zanima rado cu odgovoriti, da sada ne idem u sirine i duzine. Krajem januara letim za Miami ne bih li se ukrcao na zvanicno za sada najveci brod na svetu - Oasis of The Seas na svoj drugi ugovor gde ce me cekati suncani Karibi i novi pocetak na poslu..

Link to comment
Prijatelju kazi ti nama jel ima na tim brodovima dobrodrzecih situiranih gospodza da odmah posaljmo Zlog na brod. I napisi duzi izvesta malo ovo.
Naravno da ima. Gotovo na svakom kruzu. I sve obozavaju da se slikaju. I da flertuju sa crew memberima.A mozda i bolja "opcija" su ove koje su staff, na dobrim pozicijama.
Link to comment

:D nazalost nemam. Sve sto sam uslikao "na poslu", ostalo je tamo. Kopirajti, lawsuit material gluposti.Interesantna je i, ne tako cesta doista, pojava - obicno dve drugarice putuju zajedno, nisu, jel, homoseksualno opredeljene, a kad odes u gostinski night-club (sto je dozvoljeno, sve dok ne napravis neku glupost) vidis jednu - ili obe - u krilu nekog gospod'na na izdisaju..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...