Jump to content
IGNORED

Cruise ships


lord_s

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • lord_s

    13

  • copkillah

    3

  • Roger Sanchez

    3

  • rajka

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

ovo je potpuno ali potpuno tragikomično. da plačeš od smeha da nije onoliko ljudi poginulo.taj potpuno neupotrebljiv kreten je verovatno bio kapetan onog solitera na vodi isključivo zato jer je imao one nauljene repove na glavi, odnosno zbog slikanja sa turistima pre i u toku večere (kulovi koji plaćaju da se voze u ovim soliterima se pale na to, koliko sam shvatio)elem, transkript na engleskom:

Schettino: "Commander, please?"De Falco: "Please, now you go aboard."Schettino: "I am on the life boat, under the ship, I haven't gone anywhere, I'm here."De Falco: "What are you doing, commander?"Schettino: "I'm here to coordinate rescues."De Falco: "What are you coordinating there? Go on board and coordinate rescues from on board. Do you refuse?"Schettino: "No, no I'm not refusing."De Falco: "You're refusing to go aboard, commander, tell me why you're not going."Schettino: "I'm not going because there is another lifeboat stopped there."De Falco: "Go aboard: it's an order. You have no evaluation to make, you declared abandon ship, now I give orders: go aboard. Is it clear?"Schettino: "Commander I'm going aboard."De Falco: "Call me from aboard, my rescuer is there at the prow of the ship. There are already dead bodies, Schettino."Schettino: "How many dead bodies?"De Falco: "I do not know. One for sure. You have to tell me how many."Schettino: "Do you realise that it's dark here and we can't see a thing?"De Falco: "And what, do you want to go home, Schettino? It's dark, so you want to go home...? Go on the prow of the ship, using the rope ladder and tell me what can be done, how many people there are and what are their needs. Do it now."Schettino: "Here there is also the vice commander. I'm together with him."De Falco: "Then go aboard together. Together. What's his name?"Schettino: "Dimitri."De Falco: "Dimitri what? You and your vice go aboard. Now, is it clear?"Schettino: "Commander, I want to go aboard, but here there is the other lifeboat, there are other rescuers who stopped. Now I called other rescuers."De Falco: "You've been telling me this for one hour. Go aboard. Go aboard. And you tell me right away how many people there are."Schettino: "Ok commander."De Falco: "Go, quickly."

Link to comment
taj potpuno neupotrebljiv kreten je verovatno bio kapetan onog solitera na vodi isključivo zato jer je imao one nauljene repove na glavi, odnosno zbog slikanja sa turistima pre i u toku večere (kulovi koji plaćaju da se voze u ovim soliterima se pale na to, koliko sam shvatio)
Kad ga covek pogleda, jasno je kao dan. To je 1 covek smeker, 1 laf. Moze se reci i da ima stofa.Njegovi putnici nazalost nisu imali priliku da procitaju Dabovicevu doktorsku disertaciju na tu temu:
Radeci vise od 10 godina sa najrazlicitijim ljudima iz medijske branse otkrio sam jednu zakonomernost: korelacija izmedju nabedjenog smekerstva poput ovog Ivanovog, i citavog seta gnusnih osobina koje obuhvataju, ali se ne ogranicavaju na: ulizistvo, sklonost drukanju, pa cak i sitan lopovluk od svojih kolega (kradja sitnih para sa stola), mitomaniju, pickopacenistvo i neopisivi kukavicluk - gde sam stao, da: korelacija je 1. nema odstupanja, uvek je tako. kad ti neko kaze da je smeker, kad se pozove na ulicne vrline, pljuni ga slajmarom medju oci i gledaj kako puzi. to je sve kurac, svi ti ljudi su kurac, nule, govna.
Link to comment

Sigurno nije pravio takve budalaštine iz godine u godinu bez znanja kompanije. Ali to ne menja suštinu koja glasi da ga treba nataći na ražanj zbog ponašanja nakon udara u stenu.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Prosle godine sam bio na Carnival Triumphu nedelju dana. Krenuli smo za Bahame, al nas saleteo Irene pa smo zbrisali za Meksiko. Sad sam tek video topic, pa cu kasnije da smaram utiscima. ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...