Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Iran: novi front

Featured Replies

24 minutes ago, Amos said:

Mene nervira licemerje, kad tvoja strana roka onda se gleda strogo iz real politik ugla. Kad tudja strana roka onda se gleda iz moralnog ugla. To smo na ukrajinskim topicima gledali onoliko, a sada gledamo od najviših evropskih zvaničnika.

Milanović je i po pitanju Ukrajine imao sličan stav. Osudio agresiju, jasno rekao ko je krivac, ali i da ne se ne može ratovati protiv Rusije, odnosno pobediti u tom ratu.

Nisam ja kriv što je on najdosledniji evropski lider sa realnim shvatanjem međunarodne politike. Ali mrze ga samo zato što je Srbin

  • Replies 11.1k
  • Views 991.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Lo Zingaro
    Lo Zingaro

    O EU najbolje govori podatak da je italijanski ministar odbrane blokiran u hotelu u Dubajiju s porodicom. Isli na odmor jbg.

  • Ayatollah
    Ayatollah

    Kad se samo setim da sam kao dete 21. vek zamišljao kao doba nauke i prosvećenosti - Rodenberijeve Zvezdane staze, Beyond 2000, Saganov Cosmos i slične stvari, a nas zajahali najgori mogući verski fun

  • theanswer
    theanswer

Posted Images

Dosadni ste i ti barba, možete zajedno na onu livadu sa Trampom, Medvedevim, Starmerom, Netanjahuom, Vučićem i Milanovićem. Svakome po topuz pa raspravite ko ljudi ko je kriv za šta.

1 minute ago, Engineer said:

Milanović je i po pitanju Ukrajine imao sličan stav. Osudio agresiju, jasno rekao ko je krivac, ali i da ne se ne može ratovati protiv Rusije, odnosno pobediti u tom ratu.

Nisam ja kriv što je on najdosledniji evropski lider sa realnim shvatanjem međunarodne politike. Ali mrze ga samo zato što je Srbin

.

Milanovicu je lako da fura fazon licnog integriteta dok nema realne poluge medjunarodne politike u svojim rukama..

Ovako nema nikakvih posledica za njegove reci.

Tulsi Gabard je relativno brzo shvatila tu razliku.

.

Edited by barba

6 minutes ago, Amos said:

Dosadni ste i ti barba, možete zajedno na onu livadu sa Trampom, Medvedevim, Starmerom, Netanjahuom, Vučićem i Milanovićem. Svakome po topuz pa raspravite ko ljudi ko je kriv za šta.

.

Za taj post sa livadom sam postavio lajk...jer je ljudski ispravan...

Samo je nerealan... Realnost je takva da se topuzami oni vec biju, samo po nasim glavama.

.

U Iranu nahvatani Ukrajinci kako prave dronove za napad .Koliko lud treba da budes da odes za pare u Iran da izvodis diverzije?

3 minutes ago, askeladden said:

U Iranu nahvatani Ukrajinci kako prave dronove za napad .Koliko lud treba da budes da odes za pare u Iran da izvodis diverzije?

Nisu mogli da nadju neke likove koji manje strce kao govna iz punca ? Bas moraju blondi koji ne govore domicilni jezik ?

Možda su izgubili nekog od familije u Ukrajini zbog iranskih dronova. Takve stvari pomrače um i nakon toga nisi sposoban donositi uravnotežene odluke.

15 minutes ago, askeladden said:

U Iranu nahvatani Ukrajinci kako prave dronove za napad .Koliko lud treba da budes da odes za pare u Iran da izvodis diverzije?

Pretpostavljam da si proverio nekoliko, koliko toliko pouzdanih, izvora i onda postovao.

Ko zna, basiđi su pušteni s lanca, svaki stranac je sumnjiv.

Btw. sila ovih before-after sat. snimaka iranskih postrojenja, al nikako da puste before-after izrealskih. rolleyes

Edited by Zabalujev

23 minutes ago, askeladden said:

U Iranu nahvatani Ukrajinci kako prave dronove za napad .Koliko lud treba da budes da odes za pare u Iran da izvodis diverzije?

JEZIVO

isti ti Ukrajinci pobegli u međuvremenu iz zatvora i već stigli u Srbiju:

Screenshot 2025-06-23 115210.jpg

Verovatno isti da

Stranaca u Iranu ima koliko i crnaca u Srbiji. Mogu bukvalno da na svakog nakace jednog agenta da ih prati. Plus sto strce. Imalo bi vise smisla da posalju nekog Gruzijca da se uklopi makar likom.

8 minutes ago, Shan Jan said:

Stranaca u Iranu ima koliko i crnaca u Srbiji. Mogu bukvalno da na svakog nakace jednog agenta da ih prati. Plus sto strce. Imalo bi vise smisla da posalju nekog Gruzijca da se uklopi makar likom.

Nisi ti bas skoro isao ulicom ? Mi imamo drugara u parkicu iz Zimbabvea

ima ih i na ovim dating apps sve vise D

Ne znam za crnce ali Kineza, Nepalaca, Bangladešana, Indijaca ima koliko hoćeš, bar ovde kod nas.

Elem, da se vratimo na temu, jutros je bilo dosta oprečnih informacija koliko je Iran uopšte lansirao raketa na Izrael, neki kažu 15, neki kažu 7,8, bilo je pogodaka i rakete su tako raspoređene da su Izraelci morali biti u skloništima oko 40 minuta. Izrael je potom bombardovao više meta u Teheranu, simbole režima kako kažu a imali su i napad na Fordov ponovo, valjda da napadnu one koji su u proceni štete tamo.

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.