Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Iran: novi front

Featured Replies

Inace, Evropa je imala odlicnu priliku da na delu pokaze "nezavisnost spoljne politike".

Umesto toga, dobili smo jace ulazenje u anus Trampu nego onomad 2003. kada su zbog Siraka Amerikanci uveli podelu na "staru" i "novu" Evropu.

  • Replies 11.1k
  • Views 991.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Lo Zingaro
    Lo Zingaro

    O EU najbolje govori podatak da je italijanski ministar odbrane blokiran u hotelu u Dubajiju s porodicom. Isli na odmor jbg.

  • Ayatollah
    Ayatollah

    Kad se samo setim da sam kao dete 21. vek zamišljao kao doba nauke i prosvećenosti - Rodenberijeve Zvezdane staze, Beyond 2000, Saganov Cosmos i slične stvari, a nas zajahali najgori mogući verski fun

  • theanswer
    theanswer

Posted Images

Zašto misliš da većini u Evropi ovo smeta, pa da se značajnije bune? Njima će smetati samo veće cene goriva i uvoza iz Kine, ako se zatvore zaliv i more

25 minutes ago, Budja said:

Inace, Evropa je imala odlicnu priliku da na delu pokaze "nezavisnost spoljne politike".

Umesto toga, dobili smo jace ulazenje u anus Trampu nego onomad 2003. kada su zbog Siraka Amerikanci uveli podelu na "staru" i "novu" Evropu.

u prvom mandatu su ga pljuvali i ismijavali, govorili da je žuto govno, pravili one maskote, a sad je odjednom poštovan od svih, zašto?

Zato što su to tada radili obični ljudi i aktivisti, a ovo sada političari. Koji su se i u prvom mandatu ponašali isto, jer to im je posao. Iako su bili skroz drugi ljudi na vodećim pozicijama. Dok obični ljudi i aktivisti i danas govore da je žuto govno i prave maskote.

  • Popular Post

Ovo vise nije ni saut park, ja ne znam sta je..

Kao da gledam neki distopijski film al lose produkcije, gde si za svaku scenu u fazonu ''a jeeste''

Hoće li najebati više neke od mučenih vojnih baza, dokle treba da čekamo?

GuEhrJSbQAApE0L?format=jpg&name=900x900

3 hours ago, Roger Sanchez said:

Mind games, smicalice, veselje!

Na tavanu kod Hamnej Alije

8 hours ago, Engineer said:

Zato što su to tada radili obični ljudi i aktivisti, a ovo sada političari. Koji su se i u prvom mandatu ponašali isto, jer to im je posao. Iako su bili skroz drugi ljudi na vodećim pozicijama. Dok obični ljudi i aktivisti i danas govore da je žuto govno i prave maskote.

govorim za evropske političare, danas mu svi ližu bulju

42 minutes ago, vememah said:

jVuOaaA.png

Yes..and I have two great plans for the whole regime change..

One is called "Do-why MIGa" and the other is "Sea-say MIGA" .

Sta mogu drugo? Zavise od Amerike od energije preko trzista do vojske.

U prvom mandatu je "Bela kuca" bila u totalnom raspadu, nije se znalo ko pije a ko placa. Danas je nesto bolje i to se vidi sa carniama i odmah su se poslagali pred Donaldom.

Je li Iran zatvorio Ormuz?

11 hours ago, Emerald said:

Sto se tice zatvaranja Ormuza, tesko da ce to uraditi Iran. Iranska nafta jos nije pipnuta a nije pipnuta jer ide za Kinu, novci i dalje kaplju. Od 2 mb/d irannskog izvoza skoro sve ide za Kinu.

Ono sto moze da se desi da se Kinezi vise okrenu ka Rusiji jer je jasno da Amerikanci mogu da im preseku doturanje nafte i gasa sa Levanta, sada, ako to zele.

Da dodam na pricu iznad.

Donald nikako ne zeli da Iran zatvori Ormuz pa da se bore oko njega, to bi bila ekonomska katastrofa za njega.

Najveci gubitnik bi bila Evropa.

Obrni okreni nesposobna stara dama uvek najebe

16 minutes ago, mackenzie said:

govorim za evropske političare, danas mu svi ližu bulju

Definiši "ližu mu bulju"...

Niko od njih nije promenio mišljenje, on je i dalje klovn i nesposobni idiot, vidi samo kako Melonijeva prevrće očima na G7 samitu...

E sad, rodilo se, valja ga ljuljati, i.e. ameri ga ponovi izabrali, i dalje je USA najjača sila na svetu, i vojno i ekonomski, valja sa njima saradjivati i preživeti ove 4 godine... Svi su dosad shvatili da ga je najlakše preveslati ako mu tapšeš po ramenu i govoriš mu da je najjači baja...

Edited by braca

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.