Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Iran: novi front

Featured Replies

6 minutes ago, SNARC said:

Nisi ti bas skoro isao ulicom ? Mi imamo drugara u parkicu iz Zimbabvea

Bas zato i kazem. Ima ih, nije da ih nema uopste ali opet strce i nisu svakodnevnica. U Iranu inace od stranaca mozes videti samo Ruse i Kineze koji su tu na svojim projektima. I jedni i drugi strce u odnosu na fizionomiju lokalaca.

  • Replies 11.1k
  • Views 991.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Lo Zingaro
    Lo Zingaro

    O EU najbolje govori podatak da je italijanski ministar odbrane blokiran u hotelu u Dubajiju s porodicom. Isli na odmor jbg.

  • Ayatollah
    Ayatollah

    Kad se samo setim da sam kao dete 21. vek zamišljao kao doba nauke i prosvećenosti - Rodenberijeve Zvezdane staze, Beyond 2000, Saganov Cosmos i slične stvari, a nas zajahali najgori mogući verski fun

  • theanswer
    theanswer

Posted Images

Od američkih medija morning Joe u punom cheerleading modu, ništa neočekivano naravno, slično je i sa CNN-om gde Vesli Klark svršava. Uhvatio sam jedno oprečno mišljenje na CNN-u gde je čovek rekao otprilike sledeće: Tramp je ušao u pregovore sa Iranom dobro, ali je na pola pregovora usvojio ono što mu je Netanjahu rekao a to je 0 enrichmenta što nije imalo nikakve šanse da prođe kod Iranaca, Kaže da će ovo sada naterati Irance na to da do nuklearke dođu na potpuno tajni način, da za proizvodnju nije potrebno veliko industrijskog tipa postrojenje kao što je u Fordou, već da se to može uraditi na mnogo manjem prostoru..

Edited by theanswer

.

Iran napao bazu US na severo istoku Sirije, i

Vest neproverena)))

.

1 minute ago, barba said:

.

Iran napao bazu US na severo istoku Sirije, i

Vest neproverena)))

.

This is huge, ako je istina. Tesko mi je da poverujem. Sravnice ih USA ako su to uradili.

2 minutes ago, Shan Jan said:

This is huge, ako je istina. Tesko mi je da poverujem. Sravnice ih USA ako su to uradili.

Pa već su im gađali baze, prazne, naravno. Sve ovo može da bude da bude i dogovor, ništa me ne bi iznenadilo od ove ekipe.

nove smernice tj fokus:

Israel is targeting the core levers of Iranian state power in its latest wave of airstrikes:

-Iranian Broadcasting Authority

-IRGC Headquarters

-IRGC-linked media outlets

-Prison holding political dissidents

-Office the Ideology Headquarters

-Ministry of Energy facilities

-Follow-on strikes near Fordow nuclear site

(zatvor - ni manje ni više nego zloglasni Evin, i to izdvojenu upravnu zgradu wub )

2 minutes ago, Shan Jan said:

This is huge, ako je istina. Tesko mi je da poverujem. Sravnice ih USA ako su to uradili.

.

Ono sto sam uhvatio za sad - ruski deo tg preneo vest sa kineske tv))...

Jedan kanal tvrdi da je bio u pitanju minobacacki napad, dakle nekog od proksija.

Ta verzija ako je sve tacno , uklapa se u verziju "impotentnog" napad zarad ocuvanja obraza..

Kroz neko vreme videcemo ima li istine uopste u tome.

.

Edited by barba

3 minutes ago, Rudolf Pingvinoglu said:

Pa već su im gađali baze, prazne, naravno. Sve ovo može da bude da bude i dogovor, ništa me ne bi iznenadilo od ove ekipe.

Kad, gde? Ne znam nista o tome.

2 minutes ago, barba said:

Jedan kanal tvrdi da je bio u pitanju minobacacki napad, dakle nekog od proksija.

Ta verzija ako je sve tacno , uklapa se u verziju "impotentnog" napad zarad ocuvanja obraza..

Ovo ima smila, Iran uvek moze da pere ruke od USA a da kaze svojem narodu da je odgovorio. To je mozda i najbolji odgovor za brz kraj rata.

4 minutes ago, Shan Jan said:

Kad, gde? Ne znam nista o tome.

Kada su im roknuli onog generala pre neku godinu, čini mi se...možda grešim.

1 minute ago, Rudolf Pingvinoglu said:

Kada su im roknuli onog generala pre neku godinu, čini mi se...možda grešim.

.

Ne gresis... To je bio odgovor za ubistvo Sulejmanija u Iraku.

.

1 minute ago, barba said:

.

Ne gresis... To je bio odgovor za ubistvo Sulejmanija u Iraku.

.

Dobro je, znači da još nisam skroz izlapeo.

Ako se napad uopšte desio, to je neki izolovani incident koji nema veze sa iranskim odgovorom.

Iran će odgovoriti na određeni način, ali će odgovoriti sigurno. Verovatno će dati upozorenje Amerima kako bi ih sklonili u bunkere kao što je bio slučaj sa Al Asad bazom. Nije tačno da je ta baza bila prazna, bila je puna američkih vojnika samo su bili u bunkerima i skloništima ali je napad bio te siline da su dosta njih bili povređeni i transportovani u Nemačku zbog simptoma potresa mozga. Nekoliko desetina vojnika se još posle toga javljalo medicinskom staffu da se ne osećaju dobro itd.

osveta minobacačem. mislio sam da irandže to mogu i bolje

Američka ambasada u Kataru objavila shelter in place do daljeg za američke građane

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.