December 8, 201510 yr u pretprosloj epizodi su kao naslucivali na nesto takvo. bogati industrijalac bi u 99% slucajeva bio negativac od prve epizode... ali ovde imamo nazi background, pomaze nesrecnim muslimanima... ko zna.
December 12, 201510 yr kod svih likova, izuzimajući keri, je bilo tvistova. ne vidim zašto ih ne bi bilo kod otoa ili one njegove novinarke, mada mi je advokat prvi pik za tvist.
December 12, 201510 yr Jel si siguran? meni se cini da je ona izdala cia i Ameriku time sto je pomogla teroristi da pobegne tj, sto ga nije uhapsila.
December 13, 201510 yr proslu sezonu sam ispratio polovicno a novu uopste nisam gledao...vredi li? Otkako su uveli da jedna prica ide tokom cele sezone, drasticno se popravila. Gledaj i IV i V sezonu, imas osnovnu pricu koja se nastavlja. Dobre su obe.
December 14, 201510 yr Još samo jedna epizoda, koja će biti žestoka. Očekujem epilog u kome Kvin i Keri idu zajedno na Karibe da se najebu keve Alison u stilu dr Lektora " idem na ručak sa starim prijateljem". Opcija u kojoj Kvin ne ide nigde, ne dolazi u obzir. Edited December 14, 201510 yr by Arkadija
December 15, 201510 yr i meni skroz ok jedino sto su otkrili sve sto je kvin znao, tako da postoji realna mogucnost da zagine, keri moze spasiti planetu berlin i bez njegove pomoci
Create an account or sign in to comment