Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Meni je utisak da je Kosovo oznaceno kao teroristicki kamp (negde blizu Pristine)!

 

Inace ok epizoda, predvidiva, ali objasnjava neke stvari.

 

Sve u svemu naslucuje se rasplet...

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odlična epizoda. 

 

Iako mi Alison ide mnogo na živce, ona je pravi agent, prevrtljiva, lažljiva, sa kecom u svakom rukavu i 10 planova za beg.
Za sada deluje kao da će ih preveslati žedne preko vode. No videćemo.

 

I tako dok se oni zanimaju kontrašpijunažom, ISIS im ispred nosa sprema teroristički napad sarinom. Složila bih se sa Mustang, Kvinu ne sme ništa da se desi, mada strepim.

 

 

Link to comment

 

Ma daj, prica da je ivan alisonin aset nema veze s mozgom, kao vodi ga 12 godina bez da je ikome od šefova to pomeula a još manje njeno objašnjenje da je zbog krtice u berlinskoj centrali išla da ga izvuče iz ruske sigurne kuće pune drugih rusa
mali perica bi smislio bolju priču

 

Link to comment

Jao, bre.

Pa ovo je serija u kojoj smo imali scenu kada Brodi samoubilačkim prslukom treba da raznese celo rukovodstvo USA. Svi su u nekoj sigurnoj prostoriji, nema komunikacije sa spoljnim svetom, potpuni je blockaut i onda njegova ćerka smaračica, vidi sve to na tv-u, uzme telefon pozove neku centralu i kaže ja bih da razgovaram sa mojim taticom, i sekjuriti joj bez problema prebaci vezu.

I još sijaset momenata koji su uvreda za inteligenciju, tako da je ovo sa Alison skoro realistično.

Link to comment

Jao, bre.

Pa ovo je serija u kojoj smo imali scenu kada Brodi samoubilačkim prslukom treba da raznese celo rukovodstvo USA. Svi su u nekoj sigurnoj prostoriji, nema komunikacije sa spoljnim svetom, potpuni je blockaut i onda njegova ćerka smaračica, vidi sve to na tv-u, uzme telefon pozove neku centralu i kaže ja bih da razgovaram sa mojim taticom, i sekjuriti joj bez problema prebaci vezu.

I još sijaset momenata koji su uvreda za inteligenciju, tako da je ovo sa Alison skoro realistično.

 

 

a gde je pecat zilet? :lolol:

Link to comment

jao popizdeću, nikad neće raskrinkati ovu alison. kako me opako nervira.

 

e da, pridružujem se podršci za kvina. čovek je neprimetno ušao u seriju i pretvorio se u jednog od trejdmarkova iste. nikako ne bi valjalo da sad umre na ovako bedan način. ako se iščupa alison onda mora i kvin, sport bili torbica ili nešto drugo, ne interesuje me kako.  :fantom:

Link to comment

Ako ima Alison "proda" ovo onda stvaaarno... A Kvin, pa ovakav njegov kraj bi bio jedan od retkih "kvalitetnih" momenata serije ,mada bi mi bilo mnogo žao...Plus što smo se raznih "izvlačenja " nagledali...

 

 

Poslato sa...

Link to comment

nesto sumnjam da ce 1 takav junak skapati u nekakvoj komori od strane priucenih "bradatih"

kad sam kod muslimana, mogli bi ih prikazati i sa malo pozitivnije strane, gledajuci ovu seriju, zakljucilo bi se da svaki po rodjenju (ma gde to bilo) ima samo jednu zelju, da umre u svetom ratu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...