December 2, 201510 yr Mozda to ima veze koje kreator serije pa naginje na tu stranu. Hint- G.R. slučajno poslato sa TT
December 2, 201510 yr Ajde vas dvojica ponovo na gledanje serije od pocetka. Bio je (druga sezona?) 1 muslimanski konvertit koji je radio u CIA a nije ga zanimao dzihad a ni spijuniranje za alahu akbar ekipu.
December 2, 201510 yr hehe, ajde sta si nakraj srca. Vidis da si od svih 5 sezona nasao jedan primer... a i ko ce gledati sve ispocetka... serija naravno da naginje pro-USA, ne smeta mi to, a u svakom slucaju sama srž serije je Homeland - nacionalna/domovinska bezbednost tako da je opravdano. Ono sto sam ja hteo da porucim je da je Gideon Raf u Hatufimu isto naginjao pro Izraelskoj strani a i tamo je bilo arapa koji su bili za drugu stranu.
December 2, 201510 yr hehe, ajde sta si nakraj srca. Vidis da si od svih 5 sezona nasao jedan primer... a i ko ce gledati sve ispocetka... serija naravno da naginje pro-USA, ne smeta mi to, a u svakom slucaju sama srž serije je Homeland - nacionalna/domovinska bezbednost tako da je opravdano. Ono sto sam ja hteo da porucim je da je Gideon Raf u Hatufimu isto naginjao pro Izraelskoj strani a i tamo je bilo arapa koji su bili za drugu stranu. Jel neko preveo taj oridjidji izraelski serijal?
December 2, 201510 yr ako mislis na titlove, mislim da imaju engleski. Po meni maestralna serija, gradnja likova sa akcentom na dogadjaje iz zarobljenistva je fenomenalna.
December 2, 201510 yr Odlicna epizoda, pogotovo deo sa pracenjem Alison, njenim izbegavanjem i sl. Naravno, bilo je ocekivano kako ce se braniti, samo je pitanje ko ce poverovati u tu pricu. Kvin ako umre, umrece kao heroj, tesko da moze nesto da ga spase od sarina, budimo realni, On je efikasniji od vesanja :D
December 3, 201510 yr čekajući kraj knicksa otpočeo sinoć s05 i odmah dve epizode u cugu. hezbolah, snouden, izbeglička kriza... nadam se da će ovako jako biti do kraja :)
December 7, 201510 yr I ona je koristila usluge klinike za veštačku oplodnju, pa je njen starji sin ubičin polubrat, tj Fredi imje otac.
December 7, 201510 yr Sad tek vidim da sam ovde postovala , a trebalo je na drugom topiku, za to krivim pametni telefon i izvinjavam se.
December 7, 201510 yr Uh, Kvin . Siroma' čovek, kakve su šanse da mu uopšte bude dobro, posle trovanja sarinom?
December 8, 201510 yr Sve vreme Oto je pozitivan lik. Postoji li mogućnost za neki twist kod njega? Poslao tapatalk
Create an account or sign in to comment