Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ajde vas dvojica ponovo na gledanje serije od pocetka. Bio je (druga sezona?) 1 muslimanski konvertit koji je radio u CIA a nije ga zanimao dzihad a ni spijuniranje za alahu akbar ekipu. 

Link to comment

hehe, ajde sta si nakraj srca. Vidis da si od svih 5 sezona nasao jedan primer... a i ko ce gledati sve ispocetka...

serija naravno da naginje pro-USA, ne smeta mi to, a u svakom slucaju sama srž serije je Homeland - nacionalna/domovinska bezbednost tako da je opravdano. Ono sto sam ja hteo da porucim je da je Gideon Raf u Hatufimu isto naginjao pro Izraelskoj strani a i tamo je bilo arapa koji su bili za drugu stranu.

Link to comment

hehe, ajde sta si nakraj srca. Vidis da si od svih 5 sezona nasao jedan primer... a i ko ce gledati sve ispocetka...

serija naravno da naginje pro-USA, ne smeta mi to, a u svakom slucaju sama srž serije je Homeland - nacionalna/domovinska bezbednost tako da je opravdano. Ono sto sam ja hteo da porucim je da je Gideon Raf u Hatufimu isto naginjao pro Izraelskoj strani a i tamo je bilo arapa koji su bili za drugu stranu.

 

Jel neko preveo taj oridjidji izraelski serijal?

Link to comment

ako mislis na titlove, mislim da imaju engleski. Po meni maestralna serija, gradnja likova sa akcentom na dogadjaje iz zarobljenistva je fenomenalna.

Link to comment

Odlicna epizoda, pogotovo deo sa pracenjem Alison, njenim izbegavanjem i sl. Naravno, bilo je ocekivano kako ce se braniti, samo je pitanje ko ce poverovati u tu pricu.

 

Kvin ako umre, umrece kao heroj, tesko da moze nesto da ga spase od sarina, budimo realni, On je efikasniji od vesanja :D

Link to comment

čekajući kraj knicksa otpočeo sinoć s05 i odmah dve epizode u cugu. hezbolah, snouden, izbeglička kriza...

nadam se da će ovako jako biti do kraja

:)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...