Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kraj sezone 2011

Featured Replies

Je li ono Sinclar u publici? :unsure: Krenule greske iz forhenda.

  • Replies 386
  • Views 32.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tsonga je toliko glup da bi tomovi knjiga o tome mogli da se napišu....

Jaoooo. Taša u publici....wub.gif

Conga je bio bolji u drugom setu. Steta ako ga sad ispusti nakon comebacka.5-4 Fed na servi

Conga je bio bolji u drugom setu. Steta ako ga sad ispusti nakon comebacka.5-4 Fed na servi
Verujem da nisi stigao da završiš post a već je bilo 5:5 biggrin.gif

Nema veze. Sad je vec 6-5. :lol:

Kad pre tajbrejk.E moj Conga. Federer 7-3 u tb-u. 61 76 Cestitam.

Edited by anantaram

Čak i da je tih 1,6 milki jedino presudilo, zaista ne vidim šta tu ima loše. Inače argument o 1,6 milki uglavnom potežu oni koji bi rado rintali 4 sata prekovremeno na poslu za dodatnih deset eura preko standardne dnevnice...dry.gif
+1 mada nikad nisam cuo da su kosarkasi, fudbaleri i ini forsirali pricu o "uzivanju na terenu", nego je to uzrecica koja karakterise tenisere. A opet sa druge strane dobiti 1,6 milke za ono i jeste uzivancija.

Janko na 9. mestu :thumbsup: A bio je 50. na početku godine :)

  • 1 month later...

nema teme za 2012 pa ću ovde, mada ova egzibicija spada u 2012.ko god ne gleda tenis u ovim momentima propušta jedno kvalitetno zlostavljanje kralja. nole igra kao pomahnitao, ulazi mu u teren sve živo i neživo. pride, tu je bilo i par ''lucky shots'' , čisto malo radi potsećanja cool.gif

Leb ti jebem koje crtanje.... :blink:

Userava mu se u zivot na pocetku sezone u kojoj,verujem, Rodja ima ozbiljna ocekivanja.

Novak je sezonu 2011 zavrsio posle US opena. Sve ono posle toga bilo je samo da se uzme lagana kinta i otaljavanje obaveza. Blizi se sezona 2012 i izgleda da opet pocinje objasnjavanje.

Jbte nisam gledao. angry.gif Valjda ce neko da okaci negde i ove egzibicione meceve.

Sta je danas bilo Fedu? Opet mono? :(

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.