Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kraj sezone 2011

Featured Replies

ŠBBKBB... ali realno je očekivati da protiv čoveka sa kojim je u prošlosti imao mnogo problema izgubi u situaciji kada je fizički loše.

  • Replies 386
  • Views 32.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ŠBBKBB... ali realno je očekivati da protiv čoveka sa kojim je u prošlosti imao mnogo problema izgubi u situaciji kada je fizički loše.
upravo zato sam i napisala..izgleda ce se djokovic malo ipak namuciti da zadrzi dominaciju, iz raznoraznih razloga
Dear fans and friends, sadly i have to inform you that i have withdrawn from the further tournament. I have pushed myself to the limit by playing, and after the match yesterday my shoulder got worse. For this reason, i have to put my health first and withdraw even though my urges as a professional player are making me want to play until the last drop of energy. I am very sorry for all of you who bought tickets and wanted to come to watch me play. My season has been long and tiring, i played all of my matches at my highest level, and now my body is aching for recovery. Hoping for your understanding and support,Love Nole
- njegovo telo žudi za odmorom posle šestonedeljne pauze :unsure:- englezi su runija osposobili za igru posle preloma noge za 2 meseca...- no dobro videćemo u londonu kakvo je pravo stanje

Pa hoće čovek da izbegne još jedan đevrek.

mudro & iskusno...

Jbte kako se sve okrene u par sati. Pojavi se jedan maliciozan i iskompleksirani bloger i sad svi zivi pljuju po novaku.Pichka je zato sto se borio u bazelu kolko je mogao, pichka je zato sto nije predao troickom.

Edited by BornToRun

Jbte kako se sve okrene u par sati. Pojavi se jedan maliciozan i iskompleksirani bloger i sad svi zivi pljuju po novaku.Pichka je zato sto se borio u bazelu kolko je mogao, pichka je zato sto nije predao troickom.
ko, sta, gde?

pogledaj komentare na vest da se novak povukao iz pariza ovde i pogledaj komentare na istu vest na stranim sajtovima.npr ovdea ovde je uzrok pljuvacina

Edited by BornToRun

komentare nikad ne uzimam za ozbiljno zato sto su uvek navijacki, (love-hate), atramlines isuse.gif pogledaj starije textove npr. As regular readers will know, Tramlines has never been afraid of kicking a man when he's down. pa ces videti da on, oni,ne stede nikoga , i marej je cesto bio potkacen, a novak se sada bas namestio. mada naravno niko ne komentarise ko bi bio idiot enough™ da propusti 1,6M bonus, missim...

Dobro Mareja karaju kad god stignu britanci. Medjutim ovaj njegov tekst o noletu su preneli mnogi referentni sajtovi. naprosto su pustili taj mem u javnost kako Nole ne ume da gubi, sto naravno nema veze sa mozgom. I to se rasirilo medju ljudima i svaki drugi to pomene u komentaru vezanom za Noleta.

Fedja postao prvi u istoriji sa svih 9 masters finala. tu priliku su propustili ove sezone i Nadal i Djokovic.

Dobro Mareja karaju kad god stignu britanci. Medjutim ovaj njegov tekst o noletu su preneli mnogi referentni sajtovi. naprosto su pustili taj mem u javnost kako Nole ne ume da gubi, sto naravno nema veze sa mozgom. I to se rasirilo medju ljudima i svaki drugi to pomene u komentaru vezanom za Noleta.
evo sta bodo kaze na istu temu a njegova ipak ima malo vecu tezinu od tremlines....

Čak i da je tih 1,6 milki jedino presudilo, zaista ne vidim šta tu ima loše. Inače argument o 1,6 milki uglavnom potežu oni koji bi rado rintali 4 sata prekovremeno na poslu za dodatnih deset eura preko standardne dnevnice...dry.gif

U kakvom je kanalu Zo :( Probudi se junace!

Federer krenuo u karakteristicni blitz na pocetku meca. Napada Congi drugu servu i Jo ne moze se sastavi. Dominira i u celendzima. <_< 5-1 za sad. Set 6-1Samo nek se drzi Jo. Federer je ovako iz starta znao da prepadne i Noleta i Mareja, pa je opet na kraju gubio meceve.

Edited by anantaram

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.