Jump to content
IGNORED

kraj sezone 2011


Ros

Recommended Posts

Ko bagele deli bagel će i da dobije...biggrin.gifVide se problemi sa ramenom. Celi meč je servirao drugi servis...Nek preskoči Pariz, jebeš Pariz, London je bitan...

Link to comment
  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jean-Luc Picard

    88

  • renne

    46

  • Time Crisis

    39

  • anantaram

    38

Cudno da se u dva dana protivnici Noleta otkace sto se u principu ne desava tako cesto, Bagdatis u prvom setu pa sve do brejka, Nisikori u drugom delu meca, za ocekivati je da bi se i Kei ugasio da je je igran recimo u 3 dobijena, svejedno zasluzeno je dobio

Link to comment
kontam da ce japanac biti znacajno tezi protivnik od bucka. mada je novi susret sa fedom prilicno izvesan.
hmmmm......... prvi deo sam pogodio.... a nakon duela sa buckom bio sam prilicno ubedjen da novak nece proci japanca, nego nisam bio u prilici da postujem.fed je definitivno prvi favorit u parizu i londonu. (osim ako se rafa ne pojavi odmoran igrajuci neki atomski tenis,u sta opasno sumljamtm)...@ bergasasto se javljas onda???
Link to comment
fed je definitivno prvi favorit u parizu i londonu. (osim ako se rafa ne pojavi odmoran igrajuci neki atomski tenis,u sta opasno sumljamtm)...
Rafa ne igra u Parizu.
Link to comment

Gde? Ni pise na sajtu. Ne svidja mi se ovo uopste. Mnogo lici na kraj 2009. I tada je imao streak od Pekinga do Pariza, kada je zbog povrede promenio tehniku servisa i svi smo svedoci onog sto se desilo nakon toga.

Link to comment
Šta uradi Ana :o :Hail: :Hail:
:Hail::Hail::Hail: Setila se žena na kraju sezone kako se igra tenis... Neverovatan podatak: ni jedna jedina dupla servis greška, i uz to dvadesetak vinera više.Demonstracija sile. Samo da nekako uspe da u januaru nastavi ovako...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...