Jump to content
IGNORED

kraj sezone 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jean-Luc Picard

    88

  • renne

    46

  • Time Crisis

    39

  • anantaram

    38

Pokazalo se staro tenisko pravilo da je 5:1 najopasniji rezultat. Obzirom u kakvom je stanju konkurencija, verujem da ovo nije poslednji Jankov mec u 2011.

- nego da li je još neko primetio da su njegove povrede učestale od rastanka sa magičnim doktorom :D nakon w- predaja finala cinc. problemi sa leđima u finalu uso, predaja u dc zbog povrede međurebarnih mišića, praktično predaja nišikoriju zbog povrede ramena u bazelu- djoker je u fazi fizičkog raspada nakon w uprkos ogromnim pauzama koje je imao u tom periodu
Imam osecaj da se zestoko izduvao posle W, masters titula, finale mastersa i US open su osvojeni po inerciji, ali tu je masina vec pocela da usporava. Ne znam kojom zestinom Novak trenira i koliko su teske povrede i sta je u psihofizickim problemima dominantno psiha ili fizika, kod njega je to isprepletano i jedno gura drugo. Ono u sta sam gotovo siguran je da je uticaj onog seta protiv Delpotra pre dva meseca prenapumpan i da bi se ovo mucenje desilo i da nije igrao. Prva pauza od dva meseca nije bila dovoljna, videcemo da li ce druga biti delotvornija.
Link to comment
Tesko da ce vec u martu biti problema oko odbrane prvog mesta. Jedini koji mu je blizu je Nadal, a i on sam vec brani puno poena do Vimbldona. Igrao je u svakom finalu osim AO, i osvojio Monako, Barsu i Rolan Garos :unsure:Ceto bi mu verovatno pomogao oko odabira turnira, ali osim toga ne vidim sta je mogao da promeni. Mora da se igra i gine.
nprrafaborg uzme wtf, djoker ne prođe grupu ili ispadne u 1/2 finalu, rafaborg uzme ao, djoker ispadne pre 1/2 finala (možda čak i u polufinalu mrzi me da računam sad), ko će onda biti 1 u 1 nedelji februara ;)
Link to comment

^^^ da brani 1000, ali može uzeti 1500 za pobedu, ako djoker ispadne pre 1/2 finala pariza, wtf i ao, u ovoj formi to nije nerealan scenario a rafaborg osvoji wtf i ao, izgubiće 1 mesto već u februaru

Edited by gone fishing
Link to comment
^^^ da brani 1000, ali može uzeti 1500 za pobedu, ako djoker ispadne pre 1/2 finala pariza, wtf i ao, u ovoj formi to nije nerealan scenario a rafaborg osvoji wtf i ao, izgubiće 1 mesto već u februaru
pa ako ćemo po sadašnjoj formi, Rafa je u još goroj nego Novak
Link to comment
^^^ da brani 1000, ali može uzeti 1500 za pobedu, ako djoker ispadne pre 1/2 finala pariza, wtf i ao, u ovoj formi to nije nerealan scenario a rafaborg osvoji wtf i ao, izgubiće 1 mesto već u februaru
Tako je bilo i da ga Rafa stiže do US Open-a ako osvoji Montreal, Sinsinati, Novak ispadne rano i šta znam, a znamo šta je bilo ;)
Link to comment

naravno da 1 mesto nije bitno, kao što to wozniacki vrlo dobro zna, za sledeću sezonu je bitan napad na golden grand slam, ako to auspe onda zlato u londonu, jer sa 29 može biti konkurentan jedino ako ovi igrači koji su sada tinejdžeri ispadnu totalni fail - oko broja nedelja na 1 mestu, interesantno je da oldereru fali 1 nedelja na mestu br 1 da izjednači samprasov rekord

Edited by gone fishing
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...