Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Just now, Hamlet Strašni said:

Па и то је алегорија нашег положаја у свету као друштва. Мислим да смо много важни и онда нас однесе вихор историје.

 

Pa to se u teoriji zove komedija naravi

Link to comment
7 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Мени КТТП није комедија.

црна комедија, мада знајући када се филм завршава(06. април) реверзибилна трагикомедија би била најприближнија жанровска одредница

 

још да су успели да сниме сцену са дивљим животињама из зоолошког врта које се врзмају око демолираног аутобуса то би му дало фајнал тач достојан античког дела

  • +1 2
Link to comment

Ок, ја се не разуме у жанровске одреднице. Моје лаичко резоновање је - то што је филм духовит не значи да је комедија. 

Link to comment

а како си успео бату с. да сместиш у другосрбијанце, због оне реплике “да би се бар знао ред ако дођу немци?”

 

ко су у ствари дргосрбијанци? у двојби сам увек када чујем ту реч

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

а како си успео бату с. да сместиш у другосрбијанце, због оне реплике “да би се бар знао ред ако дођу немци?”

 

ко су у ствари дргосрбијанци? у двојби сам увек када чујем ту реч

Ма зезам се мало. Оно домаћи издајници и страни плаћеници. Тако га, у ствари, и Мића Томић напада - ти би се канда радовао да они дођу. И има и оно што Бата каже Мићи - Такви као Ви започињу ратове. Класична размена. Може и овде на форуму да се нађе /с

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Hamlet Strašni said:

Ма зезам се мало. Оно домаћи издајници и страни плаћеници. Тако га, у ствари, и Мића Томић напада - ти би се канда радовао да они дођу. И има и оно што Бата каже Мићи - Такви као Ви започињу ратове. Класична размена. Може и овде на форуму да се нађе /с

Ko izazziva, oca li ti jebem?! Jel ti imas dete u vojsku?!:lolol:

Link to comment
Just now, Misko said:

Ko izazziva, oca li ti jebem?! Jel ti imas dete u vojsku?!:lolol:

Е па то сам прескочио јер ми се не уклапа у тезу :whistle:

  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ма зезам се мало. Оно домаћи издајници и страни плаћеници. Тако га, у ствари, и Мића Томић напада - ти би се канда радовао да они дођу. И има и оно што Бата каже Мићи - Такви као Ви започињу ратове. Класична размена. Може и овде на форуму да се нађе /с

:laugh:

 

шала мала, скапирао сам одмах да је фора

 

ал ми је занимљив израз који чујем искључиво са једне стране(којој свакако не припадаш)

 

прво србијанци, па још на то другоразредни

Link to comment
33 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

а како си успео бату с. да сместиш у другосрбијанце, због оне реплике “да би се бар знао ред ако дођу немци?”

 

ко су у ствари дргосрбијанци? у двојби сам увек када чујем ту реч


Ja mislim da je slager pevac «drugosrbijanac». Jedini on proziva licemerje kod one voajer scene. Cika Brka je salonska desnica, ako cemo pravo i prvosrbijanac. :D

On bi da gleda, ali i da moralise drugima.
 

@kud u maglu Simoviću


Taj izraz kad cujem meni upucen sav Crveni ban iskoristim. :)

 

«MAGA» smece za sirotilju. Cirjakovic sklepao tu rec?

Edited by Moonwalker
Link to comment
4 hours ago, Misko said:

Je li serija makar malcice bolja, u smislu da je narativ malo jasniji, rupe u prici?

Pa ima malo više detalja o toj prošlosti, ćaletu, više atmosfere (mada je možda i previše, očito je kakva je to vukojebina i ta mržnja koja boji sve odnose), jeste malo nesretno izmontiran taj film. Pa rekao bih da je serija mrvicu bolja i logičnija.

Link to comment

Mica Tomic je DSS, stari

Neda je LDP

Pavle Vuisisc je SNS, Misko se  prodaje za Zoo vrt i sendvic, i da mu se da da vozi krsine

Pevac ide kkao vetar duva, veciti preletac, cas levicar,sas desnicar, Basara Biki Srbljanovic mood, 

Bora Todorovic se mozda pali na Jovu Bakica,jer bukvalno juri  po ulicama,a moze cak da  nagne i ka Narodnoj Stranci, jer revansizam

 Boro Stjepanovicu su svi isti, ali kada ide na glasanje, glasa za vlast

Baba u crnom, naravno za AV

Tasko je neka ekoloska prica, iako je lovac, znaci Cuta, eventualno DS

Brka, takodje preletac, ali maticno neka LDP prica, Druga Srbija

 

Edited by Misko
  • Haha 2
Link to comment
7 minutes ago, Moonwalker said:

Taj izraz kad cujem meni upucen sav Crveni ban iskoristim. :)

 

«MAGA» smece za sirotilju. Cirjakovic sklepao tu rec?

 

naprotiv, Peščanik, Beogradski krug, epicentar drugosrbijanštine

 

nema ništa loše u tome, drukčija Srbija od miloševićeve memorandumske,  zločinačke, radikalske nikolajvelimirovićevske itd

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...