Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

10 minutes ago, Tsai said:

Mislim da i film Srbija, godine nulte Gorana Markovica ne moze nigde da se nadje na netu

 

Moguće, čini mi se da je neko svojevremeno popio tužbu zbog Turneje.

Link to comment
57 minutes ago, ultra plasticni said:

Sta uopste znaci da ne moze da se nadje nigde na netu?!

Da filma nema na torentima forumima jutjubu dejlimosnu

 

Ni karagarga, ni pokojni surealmoviez. Nigde nigde

Edited by Tsai
Link to comment
On 23.9.2021. at 7:58, morgana said:

znači bjelogrlić kao takav.

 

On 28.9.2021. at 22:34, I*m with the pilots said:

Ja sam od tih. :unsure: Ne znam ni da li znam neku pesmu od Tome, verovatno sam negde cula neku ali ne umem da povezem sa njim.

 

On 29.9.2021. at 7:50, Sara said:

Da slusam Tomu  na suvo  2,5 sata u bionji s maskim,  stra me unapred.

 

Najjače je da će žene te okrutne bezdušnice da razumeju Tomu, dobro jumanji ne računam ona je sa sporta

  • +1 1
Link to comment

Ja sam odgledao samo bezobrazne scene,sigurno mi sleduje odmah pakao

 

 

Bio neki pravnik na N1 i na iznenađenje voditeljke pametno prozbori da je ovo sa piraterijom običan marketing,

niko tu neće da osiromaši  

Link to comment

Danas sam negde pročitao da je u "Senkama" Bjela bezočno pokrao Vavilon Berlin. Nisam gledao Vavilon Berlin ali verujem da je istina, lik je prevejana lopuža, očigledno ništa ne ume da snimi što nije "inspirisano" tuđim radom. Pa kada ovi sitni pirati (što jeste neka vrsta lopovluka) ukradu od lopova to je moralno manji prekršaj nego kad ukradeš od poštenog čoveka i stvaraoca.

Link to comment

Imaš u Budimpešti u Muzeju likovnih umjetnosti čuvenu sliku Salome sa glavom Jovana Krstitelja. Idi probaj da uđeš u muzej da uzmeš tu sliku sa pričom "ali autor je pokrao druge slikare koji su ovo slikali prije njega". Baš me zanima šta će ti reći.

 

Pokrao je on i Peaky Blinders između ostalog u tim Senkama, kao što je Kljun pokrao Forbrydelsen i Bron i tako dalje i tako dalje, pa to opet ne znači da je legalno dijeliti piratske snimke. Pokrao je i Lukas Kurosavu, i Kurosava Šekspira, pa su njihovi filmovi i dalje predmet pravne zaštite. 

 

 

Screenshot_20211015-104650_Chrome.jpg

  • +1 4
Link to comment
23 minutes ago, Nikodije said:

Danas sam negde pročitao da je u "Senkama" Bjela bezočno pokrao Vavilon Berlin. Nisam gledao Vavilon Berlin ali verujem da je istina, lik je prevejana lopuža, očigledno ništa ne ume da snimi što nije "inspirisano" tuđim radom. Pa kada ovi sitni pirati (što jeste neka vrsta lopovluka) ukradu od lopova to je moralno manji prekršaj nego kad ukradeš od poštenog čoveka i stvaraoca.

 

nisam znao da postoji ™ za serije o serijskim ubicama. gledao sam i jednu i drugu seriju. zajednicko im je da ima serijski ubica i radnja je posle WW1

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...