Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Znaci Arsenijevicev film koji je dobio nagrade na raznim filmskim festivalima u inostranstvu ocenjen odljudi kojima je to posao ustvari jeste jedna obicna glupost koja ne zasluzuje ni da se snimi? Kakvi ste vi dokoni pljuvaci i zavidni ljudi.Jeste tacna ona da se u Srbiji uspeh najteze prasta.Cudo da neko od vas nije napisao scenario do sada kada se vec toliko dobro razumete?Sto ne napisete scenario bez rupa sa uzasno zanimljivom radnjom i jos boljim dijalozima pa da pokupite oskara? Kad vec znate sto ne krenete.Mnogo ste bre jadni!
brate izvini ... ali ... da li si odgledao film ?
Link to comment

Evo ga "Srpski film":

Poslednji dani snimanja Srpskog filmaOvih dana privodi se kraju snimanje Srpskog filma, neobičnog horor-trilera u režiji Srđana Spasojevića, po scenariju Aleksandra Radivojevića.Do sada je u javnost procurilo samo nekoliko fotografija sa snimanja: na sajtu našeg saradnika Dejana Ognjanovića razotkriveni su prvi kadrovi iz samog filma.U njima se najzad mogu videti glavni akteri: Srđan Todorović, Katarina žutić, Sergej Trifunović, Lena Bogdanović i Jelena Gavrilović.Uskoro objavljujemo izveštaj sa snimanja ovog intrigantnog filma.
Tizer:

03.jpg

:lol:

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Upravo stigo sa gledanja Turneje.Turneja je NAJBOLJI film koji sam gledao u poslednje vreme a svako jedino remek-delo srpskog filma od kad ne postoji SFRJ.Scenario je super. Goran Markovic je majstorcina. Gledao sam i mislio kako je neko snimio sve sto bih i kako bih i ja. Obracun sa smradovima iz ratova. Svaki lik je neko ko je zaista postojao. Mozda su se Cece, Kapori i ostali izvukli ali ih je Markovic osrao za sva vremena. Momenat kada Kicic skace da izmlati Brajovica je da ti se digne u bioskopu od srece, uz sve ono sto mu pre toga kaze...Super je! Ja bih ga turio u filmsku lektiru djeci, ako to naprave...

Link to comment

sad ozbiljno, glede arsenijevicevog remek-dijela...nisam ga gledao, i ne nameravam.gledala drugarica kojoj je to posao, (producentski leba je gorak, jebiga) i veli da je to realno nesto najgore snimljeno u poslednjih 10 godina. devojka je veoma realna, pritom morala je da isprati sve kuste, razne male nocne muzike, kupimi elijote, mehanizme, etc...btw, dobri decko stefan je 1 od vlasnika producentske kuce za koju je snimio film.

Link to comment
sad ozbiljno, glede arsenijevicevog remek-dijela...nisam ga gledao, i ne nameravam.gledala drugarica kojoj je to posao, (producentski leba je gorak, jebiga) i veli da je to realno nesto najgore snimljeno u poslednjih 10 godina. devojka je veoma realna, pritom morala je da isprati sve kuste, razne male nocne muzike, kupimi elijote, mehanizme, etc...btw, dobri decko stefan je 1 od vlasnika producentske kuce za koju je snimio film.
ti k'o da si s'marsa pao....pa danas vise ne mozes da napravis svoj film ako nisi bar producent.hipoteticki: ja sam tvoja drugarica najbolja i kazem ti da se bacis sa mosta....jel bi se bacio? arsenijevic film uopste nije los. ima svoju pricu, ritam, predivnu fotografiju (zgrade kako do sada nisu kod snimane), i duhovit je. meni barem.
Link to comment
hipoteticki: ja sam tvoja drugarica najbolja i kazem ti da se bacis sa mosta....jel bi se bacio?
dada, to je upravo ta situacija na koju aludiras.
arsenijevic film uopste nije los. ima svoju pricu, ritam, predivnu fotografiju (zgrade kako do sada nisu kod snimane), i duhovit je. meni barem.
haha
arsenijevic film uopste nije los. ima svoju pricu, ritam, predivnu fotografiju (zgrade kako do sada nisu kod snimane) , i duhovit je. meni barem.
Duša blokova je prvi put uhvacena na kameri u 1:1
Link to comment
Upravo stigo sa gledanja Turneje.
Гледаћу филм само зато што си га нахвалио, а ако ми се не свиди, има да те испеглам кo матурску кошуљу.
Link to comment
Upravo stigo sa gledanja Turneje.Turneja je NAJBOLJI film koji sam gledao u poslednje vreme a svako jedino remek-delo srpskog filma od kad ne postoji SFRJ.Scenario je super. Goran Markovic je majstorcina. Gledao sam i mislio kako je neko snimio sve sto bih i kako bih i ja. Obracun sa smradovima iz ratova. Svaki lik je neko ko je zaista postojao. Mozda su se Cece, Kapori i ostali izvukli ali ih je Markovic osrao za sva vremena. Momenat kada Kicic skace da izmlati Brajovica je da ti se digne u bioskopu od srece, uz sve ono sto mu pre toga kaze...Super je! Ja bih ga turio u filmsku lektiru djeci, ako to naprave...
doziveo sam da hvalis film u kome igraju kicic i cvetkovic, a rezira ga ona sufnudla markovic.sacekacu dvd ili televiziju, ipak je to markovic.
Link to comment
  • 3opge pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...