Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Čak i da su snimili drugi, dan nakon što je prvi deo pušten u bioskop - taj film bez Glogija i Cvijanovića ne bi mogao da se meri sa prvim.

 

Na to dodaš 20 i kusur godina i duh vremena koji je DMLJ već pomenuo i svi preduslovi za debakl su ispunjeni.

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 1. 4. 2023. at 0:15, Tihajeza said:

Ima 3 andjela, ali nema mnogo veze sa prva dva dela, dao ime da proda koju kartu više.

Ja sam generacija kojoj su Andjeli (1) kultni film. Munje su odgledane jednom i ne sećam se ničega osim 4 glavna glumca i da je bila neka plavuša.

 

Mi nismo andjeli su za nasu generciju bili uvod u devedesete i adolescentsko doba dok su Munje optimistican uvod u mladolidersko post-Milosevic doba.

 

 

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Andjeli 2 mi je jos bio i OK, nije bogznasta ali nije ni tragicno los. Andjeli 3 veze nema sa 1 i 2, ustvari je vise Kako je propao rokentol 2 u koji su umesto Zelenog Zuba ugurali Andjela i Djavola da malo jasu na popularnosti fransize, i jeste tragicno los.

Link to comment
22 minutes ago, ToniAdams said:

razmisljam ozbiljno da posle ovog izvadim si oko i to ovo na koje bolje vidim

 

 

 

A sto ce ti, ko da ces njime nisaniti?

  • Haha 2
Link to comment

Film je pravljen za današnju omladinu, ako se ne sviđa starijima to je već dobar znak. :fantom:Eno ga i Milutin Petrović u spotu, sad me zanima da li se negde u ćošku Basara i dalje puca u venu.

  • +1 1
Link to comment
48 minutes ago, Radoye said:

Andjeli 2 mi je jos bio i OK, nije bogznasta ali nije ni tragicno los. Andjeli 3 veze nema sa 1 i 2, ustvari je vise Kako je propao rokentol 2 u koji su umesto Zelenog Zuba ugurali Andjela i Djavola da malo jasu na popularnosti fransize, i jeste tragicno los.

Kako misliš Mi nismo anđeli 2 nije tragično loš?

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

razmisljam ozbiljno da posle ovog izvadim si oko i to ovo na koje bolje vidim

 

 

Izdrzah celih 50 sekundi, bravo ja..dok saundtrek iz prvog filma, ne slusam nesto stratsveno, ali ne bih imao problem da sad ceo preslusam..

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, ronin said:

Kako misliš Mi nismo anđeli 2 nije tragično loš?

Meni bogme jeste, cak i gori od trojke..hodajuca reklama za razne sponzore, humor iskljucivo zasnva na vulgarnostima i psovkama(kao Kursadzije sa  budzetom)

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...