Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Ne očekujem ništa specijalno od nastavka.
Ja bih bio zadovoljan da komercini uspeh Munja2 omogući Andriću da snimi neki filmić kao što je "Leto...", a ako napravi "remek delo" to je plus....
Velika očekivanja obično ubiju ovakve filmove.



....shiit has hit the fan.

  • +1 7
Link to comment

Meni su oba ta filma bila iskreno super. Tada. Mogla bih ih obnoviti pred nastavak, ako se negde mogu naci. (Mozda bioskopi prepoznaju priliku pa puste i prvi deo kao deo paketa ili slicno)

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
1 hour ago, I*m with the pilots said:

Meni su oba ta filma bila iskreno super. Tada. Mogla bih ih obnoviti pred nastavak, ako se negde mogu naci. (Mozda bioskopi prepoznaju priliku pa puste i prvi deo kao deo paketa ili slicno)

Slaba vajda od bioskopa sto se toga tice..pre ces na netu anci, ili na nekom kanalu Prve, posto oni to maltene svaki dan pustaju:D

Link to comment
1 hour ago, msv said:

Drugi trejler

Plot je reciklaza, koliko vidim,opet ukradena kaseta, opet prica: Gojko uspesan negativac, protagonisti luzeri, smao matoriji...otud valjda i podnaslov. bukvalno opet...vidim rijaliti zvezde ce imati kameoe(od svega sto videh, jedino mi se Milakovic dopada)..ne znam, prve Munje su snimljene spontano, i zato imaju svoj sarm, ovo nije naravno..to su neki pcoetni utisci..ako se ista moze procitati na osnovu trejlera i tizera..

Link to comment

bas da vidimo na sta ce da lici, posto mislim da je rasa poprilicno odmakao u pogledu skila od prvog dela, koji je realno jedan simpaticni buljson

  • Wub 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...