Jump to content
IGNORED

Hrvatsko-srpsko prebijanje (dugova)


Roger Sanchez

Recommended Posts

ček bre, šta sad brišete koji moj, host ošljari kako su neki™ od nas™ koji zameramo rođi, negirali odgovornost srbije, a nas™ koji smo mu govorili nešto danas bilo dvoje ili troje. jbt, oću da znam jesam li ja taj, ko zna šta sam govorio nekad, a sad se ne sećam..

Edited by Gonzo
Link to comment
  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Roger Sanchez

    25

  • Gonzo

    14

  • henrik larsson

    12

  • Töölönlahti

    6

Toga nigde nema.
Kako nema? Ima, u cijeloj SFRJ. Nije svakome dano što je imao, niti je dobio od onoga tko mu je uzeo. Hrvatska je zadovoljila eto neke međunarodno verificirane standarde pravednosti. Niti očekujem od drugih da ispravljaju svačije krive Drine, niti od sebe. Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Nego ovaj, ako napišem nešto afirmativno o Vukovaru ili Srebrenici, je l se i to seli na Istoriju i Filozofiju, ili je kriterijum to kolika je kazna odrezana (ili da li je uopšte odrezana) od strane međunarodnog faktora za dotično delo?

Link to comment
U prvom slucaju, vojske iz Srbije koja je pravila sranja u Hrvatskoj, imas pitanje ratne odstete.
Od ovog nema ništa.
U drugom slucaju, vlasti jedne zemlje koji su unistili imovinu i oduzeli prava delu svojih gradjana imas pitanje povratka imovine i prava tih gradjana.
Od ovoga ima nešto.Prva priča ne postoji, dakle nema trampe jer nema ničega ni za razmjenu. Postoji samo potezanje jednostrane odgovornosti. Ako ti smeta nacionalna osnova, pa recimo onda da su u Vukovaru razrokani i vrlo brojni stanovi i kuće Srba. Pogodi tko ih nije obnovio?Privatna imovina je vraćena. Neka prava su malo kompliciranija, legalističkija i političkija kategorija, što bi trebao prepoznati npr. po tome koliko Srbija isplaćuje penzija Albancima na Kosovu. Edited by Roger Sanchez
Link to comment
Sva prava koja su mogla biti vraćena ljudima koji su silom protjerani iz Hrvatske (a to su radile obje zaraćene strane) su vraćena, vraćaju se i priznato je pravo na njih.
Dakle to je program. Vraća se pravo na pravo, samo što je ono pravo na koje se pravo vraća, u medjuvremenu ukinuto. Dakle, vraća se pravo na ništa.Kvalitetan program.
Link to comment
Dakle to je program. Vraća se pravo na pravo, samo što je ono pravo na koje se pravo vraća, u medjuvremenu ukinuto. Dakle, vraća se pravo na ništa.
Vraća se pravo na zaštićeni najam stana s povlaštenom najamninom i povlaštenom cijenom otkupa.
Link to comment

Jesam. :)PS. Nije vam satnik nikakav ustaski nacos. On se jednostavno divi moci i sili. Srbija je nema, Hrvatska je ima (doduse delegiranu od strane mocnika). I to je to.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...