Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Kupio sam letos nosače za bicikle. Pošto vozim Insigniu sedan, nije bas prikladno da ih kačim na vrata od gepeka, pa sam se opredelio za krov.

 

Vozio sam ih par puta gore i sve je super. Jedino što su mi bubice urnisale bicikle. Posle svake vožnje na krovu, mora detaljno pranje da padne.

 

Gledao sam po netu neko rešenje da nađem ali svi ti outdoor pokrivači mi ne ulivaju baš nadu za stavljanje na krov, jer će se sasvim izvesno napraviti "padobran" i ko zna šta onda može da se dogodi.

 

Razmišljao sam da ih obavijem onom lepljivom folijom, bar te udarne delove bicikala, ali bih više voleo nešto elegantnije. 

 

Ima li neko neki predlog?

Link to comment

$115 kuraca vise moram mesecno da placam osiguranje zbog kazni sto sam narokala za brzinu! Jos malo pa ce mi biti veca rata mesecna za osiguranje nego za kola.... Al moram da vam slikam pismo is DMW (oni sto izdaju vozacke, gde se polaze voznja) .... Mi znamo da vi mislite da ste sjajan vozac ali niste! :lolol:.. Saljivdzije :D

 

Imamo jeep wrangler za more, to je za mladje ljude. Kad rentam auto nikad ne zelim jeep, vrlo je neudoban na duze staze.

Edited by mustang
Link to comment
52 minutes ago, maheem said:

:lolol:

Pa dobro wrangler i jeste to. Jesu vam isti utisci i sa grand cheerokijem?

 

a tek to....plastika ko u juga ...ma idi. 

 

to je za vas mladje, ja volim da je mom dupetu komforno i da me ledja ne zabole dok sedim. 

 

 

 

drugarica kupila lexus LC....juce sam ga provozala....majko mila.....MAJKO MILAAAA!!!!! najbolji auto  do sad koji sam vozila. fakin fak!!! nije za mene......dobila bih sto kazni za mesec dana.....ono je bruka. a kako je stabilan u krivinama a kako je startan jebem ti.....100milja sam za sekund cini mi se.....ko da letim...a unutra kad sednes kao u kokpitu.....ludilo. LUDILO!!!! glava me zabole na nervnoj bazi sto ne moze auto da se iskoristi po drumu kako treba.....on vaaaaaappiiiiiiiiiiiiiii za brzinom. 

i svidja mi se sto na oko ne izaziva paznju, kao na primer porse....a bolji od te kante 100 puta, moram tako da kazem jer su (porse) bas zaostali za tehnologijom.... 

Edited by mustang
Link to comment
Just now, jms_uk said:

 

Jesu li ti to prvi poeni?

 

 

jesu. 3 godine ce to na rekord da mi ostane.....ohhhhh....u srce me proboli za svaki ekstra dolar sto ce mi uzeti....jos malo skuplje osiguranje od kola.

Link to comment

Slikalo me na magistrali u Meljaku letos sa 81km/h.

I prošli petak zvoni poštar da otvorim vrata od zgrade i ladno se ne popenje u stan već ostavi ceduljicu u sandučetu da me nije našao na adresi. Popizdeo sam.

U ceduljici piše da imam 15 dana da pokupim pismo u Barajevu. Ako se ne pojavim okačiće na sajtu i oglasnoj tabli suda. S tim da na sajtu piše da elektronska oglasna tabla ne funkcioniše.
I sada moram da idem u Barajevo samo da bih uzeo pismo. Probao sam da zovem, na telefon suda se javlja fax!

Da li ima neko iskustva, šta da radim tj. da li mogu da saznam sadržaj pisma (verujem poziv na suđenje) bez da idem u Barajevo?

Link to comment

Gde moze da se odradi dubinsko pranje vozila  sa NBG strane reke?

Da li je rano za to, s obzirom na vremenske uslove?

 

Neka preporuka?

Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...