Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Moram da priznam da bih vozio superb, msm da je to najbolja škoda ikada, mada preferiram hatcheve.

 

Imaju i ovaj novi hatch koji mi se baš sviđa, (samo da izgooglam...)... Scala. 

Link to comment
13 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

moram da apdejtujem listu. u poslednjih 5-6 godina ubedljivo najveća džiberana je za volanima oktavija i superba, sa posebnom podkategorijom neoradikalski šljam

 

ja bukvalno superb ne bi tero džaba da mi ga daju

 

Potpuno tačno za vozače, ali i Oktavija i Superb su super automobili u klasi, jbg. Kad daš službeno auto somu.

Link to comment
On 19.10.2020. at 20:42, DragiButrose said:

Ni blizu onih pogresnih oblika zivota u (sluzbenim) Skodama. 

U odnosu na njih svi ostali su gurui voznje. 

+1

 

 

Link to comment

drugari jel ima neko skorasnje iskustvo sa kaznama za prebrzu voznju? jel ide obavezna zabrana upravljanja?

vozio 82km/h dozvoljeno 50km/h, nisam bas razumeo pandura svasta mi je nesto napricao

 

rece da cekam poziv, po pozivu da se javim u rakovicu negde i da bi trebala biti novcana kazna i 3 poena, bez zabrane upravljanja, jer je sporazumno

 

na netu nalazim oprecne informacije

Link to comment

Pa to da napravis prekrsaj I da ti oproste oduzimanje dozvole, a da das lovu.

Meni je tako bilo pre par godina, vozio sam 78 gde sme 50. I prosao sam sa 5 bodova I lovom, zaboravio sam koliko.

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

drugari jel ima neko skorasnje iskustvo sa kaznama za prebrzu voznju? jel ide obavezna zabrana upravljanja?

vozio 82km/h dozvoljeno 50km/h, nisam bas razumeo pandura svasta mi je nesto napricao

 

rece da cekam poziv, po pozivu da se javim u rakovicu negde i da bi trebala biti novcana kazna i 3 poena, bez zabrane upravljanja, jer je sporazumno

 

na netu nalazim oprecne informacije

očekuj oko 15k kod gospoje u Rakovici

Link to comment
On 20.10.2020. at 14:21, zorglub said:

 

Potpuno tačno za vozače, ali i Oktavija i Superb su super automobili u klasi, jbg. Kad daš službeno auto somu.


Pa da, nego ih ima kod nas, utisak je, više nego na celom svetu zajedno, pa ispizdelo ljudima samo da ih gledaju... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...