Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

3 hours ago, nisam ja said:

mislim da je 30 preko dozvoljenog fine line. 

20 u naseljenom mestu, na otvorenom ne znam, ako misliš koliko može a da ne ostaneš bez dozvole.

Link to comment

Ja prosle godine 98 negde prema Loznici gde je dozvoljeno 50, izmedju dva naseljena mesta otvoren put, duga skoro ravna krivina, svi tu idu 80+ jer nema opasnosti a ja preticao i jbg. Probao da se izvucem, jok. Na kraju platio 15 000 din i dobio valjda 4-5-6 bodova, zaboravih tacno. Oprostili oduzimanje dozvole.

Rekose mi panduri da bi bio zestok najeb da sam isao 100+ tako da je super ispalo.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment

Exactly. Iritantan si mi vec duze vreme, a ne mogu da se setim kako je pocelo :laugh:

arogantan i pushy al na nizem nivou. Steta. Dobre fotke pravis, al atitude ti smrdi. Mrzim bullies

Edited by mustang
Link to comment
  • 3 weeks later...

Na osnovu identifikacionog broja auta (VIN broj, ne znam kako se zove u Srbiji) specijalizovani servis moze da uradi kljuc. (Nek ti odmah urade 2, naravno...)

Edited by Indy
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Indy said:

Na osnovu identifikacionog broja auta (VIN broj, ne znam kako se zove u Srbiji) specijalizovani servis moze da uradi kljuc. (Nek ti odmah urade 2, naravno...)

da, bas sam glupa. hvala

sacekacu par dana , mozda ga neko nadje i oglasi nekako..

Link to comment
  • 2 weeks later...

Samo da se pohvalim da sam skockala sve sad sa autom, povezan čim upalim sa telefonom, voice commands za sve, milina. A ruke ne moram sa volana da skidam :D

Menjam muziku, tekstujem, pričam na telefon, direkcije.... 

 

I zatvaraju se side mirrors kad ga zakljucam

Link to comment

Dobio dve kazne za parkiranje od petog i sestog ovog meseca (?) i skapiram da su moj stek pretvorili preko noci u zonu :isuse:

 

E sad, pise da ako uplatim pre 28.mog, da cu imati 50% popusta. Kazna je 700 dindzi, dakle uplacujem 350?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...