Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Uvek je lakse spiciti auto-putem nego se truckati preko Obrenovca. Iz SM imas jos 2 opcije spustanja ka Sapcu preko Drenovca gde je put odlican i prav (mozes da vozis 140 lagano) ili kad dodjes do Glusaca da ides na Uzvece (isto solidan put i nema murije).

Link to comment

140?

nemoj da si smesan, ovamo za obrenovac moze da istera i 180, murije i ako ima, stoji na dobro znanim mestima

 

 

ja nemam auto i bas retko vozim, te nisam najbolji sagovornik, javio sam se malo iz dosade, malo sto poznajem ovaj put do obrenovca, ali se nadam da se ti zajebavas

 

predlazes coveku da u srbiji, putem koji je kategorizovan kao lokalni, dakle seoski, vozi 140 zato sto je prav i sto nema murije?

Link to comment
14 minutes ago, pbg12345 said:

140?

nemoj da si smesan, ovamo za obrenovac moze da istera i 180, murije i ako ima, stoji na dobro znanim mestima

 

 

ja nemam auto i bas retko vozim, te nisam najbolji sagovornik, javio sam se malo iz dosade, malo sto poznajem ovaj put do obrenovca, ali se nadam da se ti zajebavas

 

predlazes coveku da u srbiji, putem koji je kategorizovan kao lokalni, dakle seoski, vozi 140 zato sto je prav i sto nema murije?

 

Pametnom dosta :P

 

 

Ja sam 5 dana nedeljno autom po celoj Macvi i malko Srema. Ja sam mu napisao da moze, a ne da mora da vozi 140 u zelji da mu doslikam kvalitet puta, a ne da mu kazem da manijaci (kako si ti shvatio).

Link to comment

Pretpostavljam da ide na slavu kod nekog pa mozda cugne :fantom:

 

Vrlo su korisne ove viber grupe PAZI STOP POLICIJA gde ucesnici drumskog saobracaja javljaju gde su i da li zaustavljaju, snimaju famom ili radarom ili samo sede u kolima uz kafu&krofnu.

 

Link to comment

ajde dobro, idem onda ipak autoputem pa prema Hrtkovcima, na vašu odgovornost,

a tamo će valjda ljubazni moderatori saobraćaja da me upute kuda da zaobiđem za Šabac i Lo..  

 

hvala svima

 

ako naiđem na radikale, ne brinite, neće proći :sleep:

Edited by levi
Link to comment
ajde dobro, idem onda ipak autoputem pa prema Hrtkovcima, na vašu odgovornost,
a tamo će valjda ljubazni moderatori na putu da me upute kuda da zaobiđem za Šabac i Lo..  
 
hvala svima
 
ako naiđem na radikale, ne brinite, neće proći [emoji99]
Idi do Mitrovice pa na Bogatic... U Hrtkovcima ces se zaglaviti 100%
Link to comment

U principu i od SM te ceka guzva obzirom da se sve usmerava na taj pravac. Juce supruga putovala 2 sata iz NS do Sapca.

 

Info je da su/ce zatvoriti sve od sabackog mosta (potez Sabac-Platicevo-Jarak-Hrtkovci), da nije tako mogao sam te navigati da se iskljucis u Simanovcima i putujes kroz sela sve do Platiceva (to je na 5min od Sapca) cime bi zaobisao jebene radikale u Hrtkovcima. To je "alternativni" put kad vozis nesto vece od auta (pa da ne placas putarinu :D ) ili kad hoces da izbegnes guzvu obicno pred tekme.

Link to comment

samo da se javim da sam stigao u Loznicu bez problema :sleep:

prosao sam drugi put u zivotu kroz S. Mitrovicu, ovog puta namerno. pa na Bogatic itd. dobro ste me navodili

Link to comment

Što ne navedoste čoveka da ide na Šabac preko Nikinaca? Ubedljivo najbrži put, obilaze se i Jarak i Hrtkovci i Klenak izlazi ispred mosta kod lovišta Karakuša.

 

Skreneš kod Šimanovaca, prođeš pored šećerane i dalje kako vodi put, faktički se vozi uz Savu sa sremske strane. Do Šabaje za 40min.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...