Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

1 hour ago, Đipalo Junuz said:

Voziš ženu i dete na tim gumama.

Nije rekao da ih vozi vezanih očiju, šta fali polovnim zimskim gumama u dobrom stanju? Ima ovde i topik o tome, to je čitava fama, guma ova, guma ona, dve godine stara to se odma menja. Živo me interesuje da li se tako menjaju i cela kola na dve godine ili barem kočioni sistem? 

Link to comment
9 minutes ago, čekmeže said:

Nije rekao da ih vozi vezanih očiju, šta fali polovnim zimskim gumama u dobrom stanju? Ima ovde i topik o tome, to je čitava fama, guma ova, guma ona, dve godine stara to se odma menja. Živo me interesuje da li se tako menjaju i cela kola na dve godine ili barem kočioni sistem? 

:ziga:

 

 

Link to comment

Imaš li nešto smislenije od tog hejla?

Ovde ljudi kao da voze reli Finske kad se priča o gumama. Za mene je prva i osnovna stvar prilagođena brzina, guma jeste bitna i to sam i osetio na svojoj koži ali daleko od toga da ne smeš da voziš polovnu gumu dobrog proizvođača ili novu Tigar, Savu...

Link to comment
1 hour ago, čekmeže said:

 

Ovde ljudi kao da voze reli Finske kad se priča o gumama.

Da je samo reli, ovde se diskutuje i koja je maksimalna brzina za koju je guma predvidjena. :lolol:

 

Link to comment
3 hours ago, ToniAdams said:

brate, nije auto za tebe.

ti znas koje gume su u dobrom stanju :D

 

 

6mm dubina share, malo li je, crne kao ugalj, jos mirisu na kaucuk

 

btw. jbt gde god da se pojavim nastane neki pitchwais. Evo i ovde se zakuvava :fantom:

Link to comment

Smaras i na ovoj temi jebote :D

Osim ako nisu finansije u pitanju, svaka nova guma je bolje resenje od polovne, ma ti je i brat rodjeni donirao.

 

Link to comment
15 minutes ago, namenski said:

 

Osim ako nisu finansije u pitanju, svaka nova guma je bolje resenje od polovne

amin

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...