Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Pa dobri diskovi su i za moju Astru po stotinak evra, plocice po 50ak valjda, plus to ostalo sto si nabrojao... Jos Honda ispade jeftinija od Opela jbt...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
41 minutes ago, Milosh76 said:

Jel ga servisiras u servisu Mile Pile?

 

http://pilehonda.com/

 

Ne, imam čoveka koji radi u delti vekovima pa kući odrađuje sve, zna hondu u.. Nešto jako detaljno :)

Pločice sam meto ATE kaže da su top kvaliteta. 

 

Edit: btw, nisam iz NS-a :) A za tog Pileta sam čuo baš oprečna mišljenja. Dok sam imao civica pre ovog, održavao sam ga kod Robike u NS, on je mnogo korektan i realan lik sa cenama, a poznaje japance odlično. A na honda forumu ima i izvesni Sale, dečko koji je ono, klasičan ludak (u pozitivnom smislu) u pogledu pedanterije a i jako je profesionalan i pedantan, kod njega sam išao za sređivanje retrovizora (česta boljka) i još neku sitnicu.

Edited by Mil@n
Link to comment
On 1/8/2018 at 5:52 AM, Mil@n said:

Inače, pločice i diskovi napred nazad, mali servis i dihtung dekle, ruke, 41k. Nisam se toliko izuo za auto ne pamtim. :D

 

Toliko isto to košta u Japanu za Toyota Prius Alpha, u dinar isto. Nisu se kod tebe nešto ugrađivali.

Link to comment
On 1/7/2018 at 7:19 PM, Mil@n said:

Svakako nikad ne ostavljam auto u brzini, tj uvek ručna. Prvo nisam probao, i ne deluje mi da je pametno, al on je profi, valjda zna nešto što mi average useri ne znamo.

 

Ne pratim te nego pričaš o japanskim kolima pa te zato kvotujem.

 

Toyota Prius Alpha, vidi menjača, kao ručkica na fliperu. "Power" je da se upali, ključ mora da bude u krugu od 2m, može i u torbi ili u mantilu pozadi. Vrata idu bez ključa, dokle god je ključ u blizini, nema traženja po džepovima ili po torbi.

 

2018menjac01.JPG.233e802e651a5ca72456e72f9848d0ab.JPG

 

A ručna, ne postoji kao ručna nego dole (levo na slici), svaki drugi pritisak nogom je angažuje/deangažuje.  Kvačila naravno nema, automatic.

 

2018menjac02.JPG.f054ad57a682a93d6bd833631f5403a0.JPG

Link to comment
3 hours ago, Yoyogi said:

 

 

A ručna, ne postoji kao ručna nego dole (levo na slici), svaki drugi pritisak nogom je angažuje/deangažuje.  Kvačila naravno nema, automatic.

 

2018menjac02.JPG.f054ad57a682a93d6bd833631f5403a0.JPG

švabo to  imao još na 123ojci

:fantom:

Link to comment
3 minutes ago, ToniAdams said:

Japanac je izmislio kola a svabo ukro foru to svi znaju.

 

a ko je izmislio kombinu čarape-cipele? japosi ili švabe?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...