Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

11 minutes ago, Host said:

Nisam tu da predlazem nego da smetam?!

 

Mazde su mi favoriti od Japanaca, ali nisam vozio taj model. Ako ti odgovara manje auto, Honda Jazz je pouzdan i ima dosta mesta za krovom izazvane. 

 

@precog: Smart je izvanredno auto kojemu nisi ciljna grupa sto samo ime kazuje :fantom:

pitjko sto editujes, a da se ne vidi...

ako tebi treba auto da bi ljudi znali das mudar, samo naprijed kupi dva :) nego pravi muskarci navuku 2 smarta na noge i imaju fensi koturaljke.

Link to comment
On 12/28/2017 at 11:29 AM, Majo said:

Knap, doduse iza mene ima mesta samo za midgeta. Nije mi to problem, nego nema servisa na Fuerteventuri, morao bih da se drndam do Las Palmasa. Cena mu dobra - 14.000, godinu dana star, presao 20 hiljada, izgleda ko casa.

Bzvz nas jebe sad auto, crkla Lancia, pa uzeli nekog budjavog Golfa dizelasa da ne bacamo pare, racunali da idemo za J.Afriku. Sad ko za krivi, poostrili tehnicki za emisiju gasova od januara, mislim mogu da se slikam sa ovom termoelektranom.

Juce seo u bem li ga koliko kola, nista me specijalno nije odusevilo, nama generalno ne treba veliki auto, ovi iz neke kompakt klase vise vode racuna da ga nakrcaju kojekakvim elektronskim budalastinama, nego sto ce da naprave ljudski prostor za voznju. E da, jebala ih downsizing tendencija i tri cilindra za auta od 4 i po metra ('ali znate, ima wi-fi, ima senzor na vrtoglavicu, on je znate connected to..) tako sam i dosao do Mazde.  

Pogledaj Toyotu CR-H, ili neku Opel Mokka.

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Nervira me sto nemam svetlo u gepeku moje Astre H
Koliko je komplikovano "uvesti" struju i koliko bi, otprilike, kostalo?

Pogledaj bocne plastike dal ima fabrickih rupa sa poklopcima,vecina proizvodjaca bude fina pa ostavi instalacije za modele u manjim paketima opreme.Ako ima onda pravac neki otoad kupis lampe ubodes u dzek i to bi bilo to.

 

Ako nisu ostavili instalaciju,onda moras sam da je razvuces i povezes (logicno).A kako to vec zavisi od majstora.

 

Mozes i da uzmes struju sa indikatora za otvorena vrata,pa precicom sprovedes svetlo,ali tu mora jaci osigurac,a ne bih ti preporucio da stavljas jaci.Radili su to ljudi ali onda gledaj da ti PP aparat uvek bude pri ruci.

Link to comment

Sad od kad postoje tj. od kad su obavezna sedista za decu, da li to znaci da malo dete ne sme da sedi u krilu odrasle osobe, sa pojasom, ili sme?

Link to comment
22 minutes ago, I*m with the pilots said:

Sad od kad postoje tj. od kad su obavezna sedista za decu, da li to znaci da malo dete ne sme da sedi u krilu odrasle osobe, sa pojasom, ili sme?

ne sme..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...