Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

4 minutes ago, copkillah said:

možda je glupo pitanje, ali zar nisi pogledao na youtube-u uputstvo kako da je sam zameniš?

 

Nije, iskreno, izgleda tako kompaktno da ne znam uopšte kako bih je napao. Sad ću prvo da pogledam da li je uopšte moguće tako nešto 😀

Link to comment

:lol:

Ako si u Beogradu, imaš prodavnicu kod Kalenić pijace sa svim mogućim baterijama. Donedavno je bila u kućici uz pijacu koja je srušena sa ostalim kućicama, a sada je bukvalno prekoputa svoje nekadašnje lokacije, u Trnskoj, odmah uz park Šiptarac. Da ne bi komplikovao, samo poneseš bateriju i kažeš da hoćeš takvu i to je to :)

https://www.google.rs/maps/@44.8017221,20.4757353,3a,75y,42.37h,83.19t/data=!3m6!1e1!3m4!1sGSdu0fuXLwv83fvCNfJocQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=en

na mestu ovog "Duja šrafa"

 

 

Edited by copkillah
Link to comment

btw u toj prodavnici sam jednom pitao da li slučajno imaju bateriju za Kindl (imali su za laptopove, pa reko aj da probam) i odgovor je bio "ne znam šta je to, nemamo, ali možemo da napravimo" :lol:

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

I kad smo kod toga, da li pravi probleme pri registraciji ako se samo hauba presvuce folijom razlicite boje od boje auta?

Nije u pitanju estetski razlog vec sto mi je farba na haubi nacisto propala i oljustila se, a ne baca mi se ~ 80e na farbanje, kad auto isto ide bez obzira na boju haube...

Link to comment
I kad smo kod toga, da li pravi probleme pri registraciji ako se samo hauba presvuce folijom razlicite boje od boje auta?

Nije u pitanju estetski razlog vec sto mi je farba na haubi nacisto propala i oljustila se, a ne baca mi se ~ 80e na farbanje, kad auto isto ide bez obzira na boju haube...

 

80e farbanje? To mi zvuči neverovatno jeftino. Mislim da su ruke tj. lepljenje skuplje od same folije plus da bi to bilo savršeno limarija mora biti u besprekornom stanju, ako ne nova onda bar zakrpljena.

 

 

Link to comment
6 minutes ago, maheem said:

 

80e farbanje? To mi zvuči neverovatno jeftino. Mislim da su ruke tj. lepljenje skuplje od same folije plus da bi to bilo savršeno limarija mora biti u besprekornom stanju, ako ne nova onda bar zakrpljena.

 

 

Farbanje haube, ne celog auta. A lepljenje folije je valjda oko 20-30 evra, pricam o cenama u Kragujevcu.

Cenu od 80 evra mi je dao farbar kao procenu, a ovo za cenu lepljenja folije sam cuo iz trece ruke, pa mozda i nije tacna.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...