Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Da se nadovežem odmah na Ubisoft, prešao sam Immortals Fenyx Rising što je zanimljiva Ubisoft avantura tj Zelda za nas koji nemamo Nintendo a volimo takve igre. Mislim da se to čak ni ne krije i malo me čudi da pre nije bilo sličnih pokušaja koširanja drugih eksluziva.

 

Priča je smeštena u grčku mitologiju i prilično je široko i pokriva. Vrlo zanimljivo i duhovito funkcioniše jer sve vreme u igri Prometej i Zves daju audio komentar skoro svega što se dešava na ekranu. Osim glavne priče ima stvarno gomila sporednog sadržaja u vidu raznih dungeona koji imaju svi imaju isti izgled ali poprilično se razlikuju po načinu na koji se prelaze. Ima i bosova i mini bossova koji se random pojavljuju u svom regionu tokom igre, ukoliko se pre toga ne reše, trka sa vremenom, puzzle i slično.

Poprilično je open world jer svaki od 4 regiona mogu da se igraju kojim god redosledom pa čak i polovično. Protivnici srazmerno skejluju pa je zanimljivo igrati do samog kraja i ni u jednom trenutku se nema osećaj da si overpowered.

 

Mana je u tome što većina nagrada za sporedne sadržaje daje samo kozmetičke promene a ni protivnici nisu preterano raznovrsni. Svakako vredi da se proba, kao neki lakši predah između ozbiljnijih naslova.

 

A kad smo već kod parkour, krenuo sam sa Dying Light 2 i za sada imam samo reči hvale iako nisam igrao prvi deo. Ali ajde o tome ću kada pređem igru.

  • +1 2
Link to comment

Najavljen novi God of War, otvoreni i preorderi (čak i kod nas), izgleda da ću ove jeseni da konačno kupim ps5. Uz božju pomoć će i GTA da se ukaže u dogledno vreme, u međuvremenu ću verovatno opet da pređem Witcher 3 i još malo gustiram RDR2. Sem Cars 3 koje igram povremeno sa ćerom, nisam igrao ništa na Soniju mesecima.

Link to comment

Ja sam trenutno za neku opustenu varijantu. Konacno zavrsih prvi Atelier Sophie, i sada sam vec krenuo sa drugim delom. Podseca me u startu na Atelier Ryza 2, ali u vidu jos bolje, rafinirane verzije iste igre. Sve deluje na mestu. Alhemija je odlicna, optimizacija bolja od ocekivanog.

Link to comment

Opet sam se vratio Binding of Isaacu, najzabavnijoj igri u posljednjih nekoliko, pa bogme skoro i deset godina, još uvijek hvatam šta je samo novo u ovoj Repentance varijanti. Zlo i naopako je ova igra u svakom pogledu. 

Link to comment
8 minutes ago, James Marshall said:

Opet sam se vratio Binding of Isaacu, najzabavnijoj igri u posljednjih nekoliko, pa bogme skoro i deset godina, još uvijek hvatam šta je samo novo u ovoj Repentance varijanti. Zlo i naopako je ova igra u svakom pogledu. 

 

IGeIKD4.gif

  • Haha 1
Link to comment

Assassins Creed Rogue za 5oera na GamesPlanetu. Samo mi treba vaša pomoć - da li ja to mogu da igram sa ovom konfiguracijom.

 

Intel 2,8GHz, 8GB RAM, Nvidia Ge Force GT 610 (grafa starija od Mojsija :whistle: )

 

Onaj stariji iz 2008. igram bez problema :D  Jbg klinac se naložio, pa bih mu uzeo da pika malo.

Link to comment

To za video card, zahtjeva se 1 GB a ti im nudiš 979 MB. To je to, to prolazi.

Po njima je CPU usko grlo, kol'ko vidim. A ni to ne mora biti striktno tačno. 

Znam, ne pomažem. :laugh:

Link to comment

Kupljeno. Pa nek ide život :D

 

Inače ovu app što si mi poslao sam uvek gledao kao neki "virus", znaš ona sranja što ti stalno iskaču...

Uvek guglam system requirements, pa poredim grafiku kad je izašla, pa po tome cenim da li mogu ili ne. 

Link to comment

grafa je bacačica slike, koja je slabija 234% od hd 5670 koja je navedena kao min, nema to veze sa količinom vrama-a, procesor je dvoglav, kao min se traži četvoroglavi procesor...

- probaj da je pokreneš, šta te košta :D

Link to comment

aaaaaaaaaaaaaaaaa ovo je preko nekog Ubi Softa :isuse: šta je Ubi Soft!? :ph34r:

Ja mislio STEAM.

Šupičkumaterinu, isterao sam klinca u dvorište da se igra, palim FM ionako gazim sa Mačvom.

 

 

What the hell is le griiiiilllll

 

 

Edited by John Coltrane
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...