Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Philips (Magnavox) konzole u izlogu one radnje na Obilićevom vencu... sećam se šarenih kutija od mašine i raznih igara, kao i crnih kocki sa malom tankom palicom, ko olovka...

Link to comment

Dobar life is strange.

Nem pojma šta je pisao calavera, preskakao sam zbog spojlera, ali ovo skroz dobro radi tinejdžerku u meni. Na pola sam i baš me uvuklo, ne mogu dočekati da vidim gde će priča da me odvede. Jedino me muči što sam grešan, zaginula mi kata... :(

Link to comment

Zaginula je i meni, na pravom si putu!!!

 

Life is Strange spoilers:

 

 

Mene je kod Kate nerviralo sto si mogo da budes najveci gad prema njoj i svejedno bi dobio opciju da je spasis u poslednjem razgovoru, samo bi morao da odgovaras na vise pitanja. Ja sam bio relativno fin, ali mi je igra svejedno trazila da nagadjam kome bi od clanova porodice najvise nedostajala :isuse: Mislim, ima sve to negde zapisano u njenoj sobi u onim pismima, cak sam ih i procitao, ali najbolje da cu da se setim svakog komada teksta koja igra baci na mene...

 

 

Eh, top of the page. Evo u spojlere, za slucaj da jos neko krene da igra.

Edited by Calavera
Link to comment

Čitao sam i ja, i bio relativno fin, ali kad su na kraju izbacili pred mene da gađjam između dva citata iz biblije reko rip kato, bila si suviše dobra za ovaj svet :(

Link to comment

Ali zar ne možeš da premotaš ako zajebeš? Ili je tu bilo ono kad ti već ide krv iz nosa od previše putovanja kroz vreme pa kao nemaš snage za još jedan rewind, ne sećam se najbolje?

 

Edit: Ispadoh ja najbolja i najsavesnija tinejdžerka na ovoj temi. Nadam se da će još neko spasti Kate da ne budem najbolji od sve dece <_< 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Da, nema tu vraćanja. Pa nismo ja i brat calavera baš toliki sadisti. :(

 

Inače kad sam već tu da spomenem her story. Jeste da baš rasteže definiciju igre ali skroz zanimljiv eksperiment da se ubije jedno veče. Ja sam previše ozbiljno shvatio slučaj pa sam se odmah naoružao papirom i olovkom i skroz upao u true detective mod...nažalost to baš i nije bilo potrebno, do odgovora se dolazi malo previše lako i brzo, ali svakako vredi osećaja kad konačno krene da se nazire istina pa ludački kopate po svim tragovima ne bi li sklopili slagalicu do kraja.

Voleo bih da vidim nešto slično sa malo obimnijim slučajem i bolje sakrivenim tragovima.

Edited by Ruxin
Link to comment

Spominjao sam i ja Her Story, vredi potrosenog vremena. A papir i olovka su obavezni rekviziti pri igranju ^_^

 

 

herstorynotes.jpg

 

Edited by Calavera
Link to comment

Bacio sam moje, a brzo bi shvatio zašto sam malo previše ozbiljno pristupio slučaju.

 

Da bila je množina, 3 ili 4. :D Na jednom počeo da hvatam likove pa da kompletiram usput njihovu priču, na drugom tajmlajn, na trećem keywords i moje teorije™...zato sam bio malo razočaran kad je sve bilo gotovo u roku od 2-3 sata i ispostavilo se da sam prilično brzo nabasao na pravi trag.

Link to comment

Meni se nešto ne žuri sa budženjem kompa jer sam skontao koliko starijih naslova tek treba da odigram, ali taj gta me baš kopka majku mu...

Tešim se da je četvorka imala dosta slabu kampanju, sigurno je i ovo isto sranje :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Боља је петица, а када ти ја кажем да има јача игра него она у којој је главни јунак Србин, онда ти је ваљда све јасно.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...