Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Euro Truck Simulator 2, fina mjuza sa winampa i cao-to tako ume da me opusti kad sam sav nekako bezveze.

+1

 

Super je ali nekako uz to mora da ide Radar love ili On the road again, mada to još bolje ide uz 18 wheels of steel po Americi

Link to comment

Неком мењажом већ одиграних игара дошао до Witcher 3 и Until Dawn. Збогом свете, нисам те ни вол'о! :fantom:

Link to comment

Неком мењажом већ одиграних игара дошао до Witcher 3 и Until Dawn. Збогом свете, нисам те ни вол'о! :fantom:

Никад бољи комбо. :o

Link to comment

Avaj, na ovom Shadowrunu zaista nema previse mesa. Nije problem samo sto je igra krajnje linearna, nego sto na nivoima prosto ima jako malo interakcije s okolinom. Side missions su smesne, bukvalno se svaka resava tako sto skrenes u susedni hodnik i obavis to sto treba. Borbe malo vade stvar, ali ni one bas nisu za pisati kuci™ <_<

 

Character creation nudi zaista dosta opcija, i igru je moguce prelaziti na razlicite nacine... jedini je problem sto ce NPCjevi na glavnog lika reagovati drugacije samo ako poseduje odredjeni etiquette, a i tad samo u vidu 1 dodatne opcije pri konverzaciji. Ukratko, ne vidim zasto bi neko hteo da prelazi kampanju vise od jedanput.

 

Sta znam, odigracu do kraja cisto da vidim jos ponesto od ovog sveta, a realno je i prilicno kratko - nekih desetak sati.

Edited by Calavera
Link to comment

aj tamo na temi malo napiši o tome, kako izgleda, šta je drugačije i sl.

Ma ništa bitnije, jedino je olakšavajuće što zimurgija počinje oko 50. dana, pa ne moraš da se brineš oko peći i goriva tih dana već razvijaš ove druge, i onaj "violence" period počne oko 30. dana pa je dobro do tad kuću zabarikadirati i naoružati se.

Prvi put sam uspio da pređem da sam roknuo samo one silovatelje, igrao sam neku sneak/pacifističku varijantu, a sad sam morao da pobijem sve moguće zlikovce, ali oslobađanje javne kuće mi je oraspoložilo ukućane. Jedino mi je Boris malo malo u depresiji, pa ga sad šaljem u harač nakon što neko manje osjetljiv očisti teritoriju. Jebeni šljem i pancir vrijede svake pare. Ne mogu da se sjetim da li se u originalu ovako drastično promijeni kurs kad zapada snijeg, za parts traže boga oca a nekad sam mogao da kupim skoro 30 za jedan zavoj.

 

Danima na radiju najavljuju oslobođenje, počinjem da sumnjam da je patka.

Edited by James Marshall
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...