Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

superflight je igra u kojoj jezdite kroz nebo. moze se juriti high score, a mozete i ukljuciti zen mode i usredsrediti se na sum vetra. savrseno za 5-10 minuta odmora, mada mene rutinski zadrzava vise od pola sata :dry: trenutno se moze pazariti za ~175 dinara na steamu.

 

 

Edited by Calavera
Link to comment

Zvuči kao izazov?

 

Da imam vremena, i volje, i zdravlja, i snage, i agilnosti, i koncentracije... u principu da sam neka sasvim druga osoba u nekom sasvim drugom svetu... pokazao bih ti ja i tebi sličnim lazy millennials gejmerima šta je praaava vinizacija. Ali nemam i nisam. O tempora, o mores...

Link to comment
On 2/18/2018 at 12:08 PM, renne said:

Kad si već kupio, možemo da napravimo ekipu

moze, ali nemam gde da se uvezbam. usao u igru, ono potpuno haoticno deluje, deinstalirao posle 15 min.

On 2/18/2018 at 1:42 AM, Miralem said:

izmedju crvene i zute postoji narancasta. daltonisto, sina oca daltoniste i majke daltoniskinje.

jeste, a postoje i malo trudni i malo pederi na ovom svijetu...

btw, kaze se daltonist jedan od majke daltonistkinje i oca daltonista, da uparis sa narancom - bedak jedan.

Link to comment
29 minutes ago, precog said:

moze, ali nemam gde da se uvezbam. usao u igru, ono potpuno haoticno deluje, deinstalirao posle 15 min.

jeste, a postoje i malo trudni i malo pederi na ovom svijetu...

btw, kaze se daltonist jedan od majke daltonistkinje i oca daltonista, da uparis sa narancom - bedak jedan.

možemo da napravimo privat game, pa da igramo dok ne uvežbaš, da vidiš kako deluju oružja, pa onda idemo na fronline

Link to comment
On 2/20/2018 at 9:43 AM, renne said:

možemo da napravimo privat game, pa da igramo dok ne uvežbaš, da vidiš kako deluju oružja, pa onda idemo na fronline

Trenutno sam u guzvi na poslu, zaglavljujem, a posle mogu samo da se svalim u krevet.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...