Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Može li ko da mi ukratko objasni kako ide ovo sa spora direct om za Srbiju? Može li? Koje je vreme isporuke? Koliko je delivery fee?

 

Sent from my D6503 using Tapatalk

Stiže za 5-6 dana u normalnim okolnostima, preko DHLa. Free je po jedan dan sad oko praznika, inače je poštarina od 13 do 18€. I ne smeš da prebaciš 50€ vrednosti, da ne bi zabolelo jako.

 

via CZ-M53 TT

Link to comment

Stiže za 5-6 dana u normalnim okolnostima, preko DHLa. Free je po jedan dan sad oko praznika, inače je poštarina od 13 do 18€. I ne smeš da prebaciš 50€ vrednosti, da ne bi zabolelo jako.

 

via CZ-M53 TT

Misliš 50e sa poštarinom ili samo vrednost pošiljke?

 

Sent from my D6503 using Tapatalk

Link to comment

i sad mi sportdirect trazi,tj otvorio mi se neki prozor komercijalne banke u kom mi traze aktivacioni kod kartice a ja nemam pojma gde mi je to(pretpostavljam da je to ono sto se dobije u kuverti kad se dobije kertica?) i to mi do sad nikad nije trebalo  :isuse:

moram opet sutra do banke...meni uvek sve sto imam sa njima da radim traje danimaaa

Link to comment

ne znam. 

oće da traže onaj troznamenkasti broj sa poleđine ili otp(one time pass) gde pritom šalješ zahtev za taj otp banci da ti šibnu na sms ili mail. 

drugo ne znam. 

 

meni je inače juče stigao sms da mi je ona naplata od prvog stornirana.  zvao ove u banci.  posle 3 pokušaja da me skinu skurca odluče da to nisu oni stornirali nego oni drugi™. 

piso pismo sdu mada sve više mi se čini da mi lee cooper sintetika nije suđena. 

Link to comment

zvala sam banku..to je neki -verifaj baj visa- program,dala mi je kod pa onda ja napravim svoj password za karticu u tom programu..otkud znam..

Edited by ivy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...