Jump to content
IGNORED

"The Hobbit" by Peter Jackson


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    59

  • Аврам Гојић

    58

  • Weenie Pooh

    47

  • ToniAdams

    44

Ma, nije voleo Boromira pa mu se omaklo.

Doduše, kasnije, kad Frodo sretne Faramira, saznajemo da je Boromir ipak dobio poklon - pojas.

 

Ko, Stanojevic?  :lolol:

 

Bas je ovo zanimljivo, secam se da mi je pri citanju prevoda tu nesto bilo nejasno oko poklona, a posle sam citao samo englesku verziju pa sam potpuno zaboravio na tu nelogicnost iz prevoda. Hvala Hamletu na ovome, takvi faktoidi su gikovsko blago cara Radovana.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

Ko, Stanojevic?  :lolol:

 

Bas je ovo zanimljivo, secam se da mi je pri citanju prevoda tu nesto bilo nejasno oko poklona, a posle sam citao samo englesku verziju pa sam potpuno zaboravio na tu nelogicnost iz prevoda. Hvala Hamletu na ovome, takvi faktoidi su gikovsko blago cara Radovana.

 

Ma, da, Stanojević. On je car, ako on kaže da Boromir nije dobio poklon, onda nije!

 

I ja pamtim tu nejasnoću, pa vraćanje stranica kad Faramir opisuje čamac sa Boromirovim telom.

Link to comment

Jos jedno pitanje. Kad gandalf odvoji teodena na stranu u njegovom dvorcu, nesto mu kaze da niko ne cuje, od cega su teodenu zablistale oci. To se desi nakon sto mu kaze da imamo jednu nadu koju neprijatelj nije ni naslutio. Malo kasnije dok jedu gandalf govori o tajnoj nadi o kojoj ne sme ni teodenu da kaze.

 

Pa sta mu je onda pricao kada su stajali nasamo ispre predtone dvorane?

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Meni je palo na pamet da je upotrebio neko čarobnjačko ubedjivanje kao na stražarima, ali mi je to ipak neverovatno.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...