Jump to content
IGNORED

Računarske jaslice


расејан

Recommended Posts

glup sam za ove stvari.
Nisi, samo ti neke stvari deluju kao da su čista metafizika. Lepo napreduješ :thumbsup:ed. Nadam se da ovo što si napisao o "napadu" ne misliš ozbiljno, a ja sam ozbiljna u svojoj konstataciji. Jedino da dodam još neki afirmativni smajli ili šta već treba za takve prigode. Pitaj šta ti nije jasno, ja to takođe radim i uvek ima dobronamernih koji pojasne. Edited by uliks
Link to comment
  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bergasa19

    83

  • JozoMujica

    12

  • расејан

    11

  • Vapad

    11

  • 1 month later...

Na donjem uglu čega? Otkud je izašlo?Moja pretpostavka je da si zapatio neku gamad, ali kak bi se reklo insufficient data to compute. Need more data.

Link to comment
  • 7 months later...

Kda kliknem na ikonicu dobijem ovakav odgovor.

nije moguce pokrenuti WLMail. On mozda nije ispravno instaliran. Uverite se da vas disk nije pun i da imate dovoljno memorije.
Sta da radim :unsure: Pomagajte drugovi. Mislim necu da se ubijem ali mi dize temperaturu :unsure:
Link to comment

'tedoh ti reći malopre da ga instaliraš ponovo (mada, ako si imao neku bitnu poštu tamo, mož' se desi da je nova instalacija pojede - a možda i ne :lol: )

Link to comment
Kda kliknem na ikonicu dobijem ovakav odgovor.Sta da radim :unsure: Pomagajte drugovi. Mislim necu da se ubijem ali mi dize temperaturu :unsure:
C:\Program Files\Windows Live\Installer there is a repair utility wrlap.exe mislim da jeto probaj prvo
Link to comment
Vidi ođeAko sam te dobro skapirao malopre, ti ga i nemaš u Control panelu? Skini ozgo i instaliraj...
Pita me sta zelite da instalirate. Da uzmem opciju svi programi ili da izaberem. Edited by bergasa19
Link to comment
C:\Program Files\Windows Live\Installer there is a repair utility wrlap.exe mislim da jeto probaj prvo
Vapade kad samnom razgovaras o kompjuterima, molim te da me shvatis kao izuzetno glupog ili kao dete.
Link to comment

poštovani, otvorite my computer, tu će te videti ikonu c: diska, dvoklik na nju, sada se nalazimo na rooto (korenu) c diska, primetićete žute fascikle, to su ti takozvani folderi, primetićete i tekst pored njih, to su imena tih foldera, e sada, nama treba folder koji se zove program files, poređani su abecedno, pronađitega, dvoklik, i sada se nalazimo u tom folderu, unutra imamo raznih fascikli, svaka od njih pripada nekom programu, nama treba ona koja se zove windows live, verovatno je na samom kraju zato što počinje sa w, uzgred, moguće da vam sistem izbaci obaveštenje da će te pristupiti fajlovima bitnim za rad računara, vi to prihvatite i nastavite.Dakle, sada se nalazimo u windows live folderu, tu bi se trebao nalaziti folder koji se zove installer, uđite u njega. E, tu bi trebao biti program wrlap, pokreni ga i prati instrukcije ukoliko postoje, na majkrosoftovom sajtu sam našao da reinstalacija ne pomaže u rešavanju problema i preporuku da se proba s ovim, nemam windows live pa da vas ispratim nego samo prenosim preporuku.Pozdrav!i srećno !!!uzgred, pitanje za ostale, gde win live čuva poštu, da li čovek može prvo da uradi backup tih podataka?edit:evo ovde,http://download.cnet.com/KLS-Mail-Backup/3000-2369_4-10911278.htmltaj program navodno može da uradi backup mejlaok, znači to je prioritet

Edited by Vapad
Link to comment
poštovani, Pozdrav!i srećno !!!edit:evo ovde,http://download.cnet.com/KLS-Mail-Backup/3000-2369_4-10911278.htmltaj program navodno može da uradi backup mejlaok, znači to je prioritet
Tako brate Vapade. :D Hvala veliko. :) Nasao sam wlarp. ali kad ga pokrenem kaze da sacekam da se ostali programi instaliraju.Za ovo sto si stavio u editu pise da je trenutno neka internet greska.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...